سیدجواد جعفری: با تمام قوا از جشنواره «رویش» حمایت می‌کنیم

سید جواد جعفری از تعامل و پشتیبانی دستگاه‌های اداری ارشاد خراسان با حوزه هنری و جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» خبر داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سید جواد جعفری مدیر کل ارشاد استان خراسان درباره تعامل اداره ارشاد این استان با حوزه هنری در زمان برگزاری جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» گفت: ابتدا از حوزه هنری به خاطر توجهی که به موضوع معنویت و ارزش‌های دینی جامعه اسلامی دارد تشکر می‌کنم. توجه حوزه هنری به ارزش‌هایی است که جامعه ما برای حفظ آن هشت سال جنگ را با فداکاری، رشادت و ریخته شدن خون شهدا پشت سر گذاشت.
جعفری گفت: مجموعه برنامه‌های حوزه هنری با رویکرد توجه به ارزش‌ها برگزار شده و چنین رویکردی جای تقدیر دارد. مشهد پایتخت معنوی کشور ماست. طبیعی است که مجموعه برنامه‌های کلان که در راستای توجه به معنویت سازماندهی می‌شوند در شهری برگزار شودد که به معنویت مشهور باشد.
وی در ادامه افزود: امید است جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» که تاکنون با سیاست‌گذاری مبتنی بر توجه به معنویت برگزار شده در سال‌های آتی همچنان تداوم داشته باشد. مطمئنا توجه حوزه هنری و جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» به معنویت به همه ما کمک می‌کند تا در راستای ارتقای فرهنگی، ارتقای آگاهی عمومی جامعه، ارتقا کیفی همه امور، تلاش کنیم.
مدیر کل اداره ارشاد استان خراسان در خصوص برنامه‌های راهبردی برای همراه کردن مردم مشهد با جشنواره «رویش» گفت: ما برگزاری جشنواره فیلم کوتاه «رویش» در مشهد را همواره به فال نیک گرفته‌ایم و قطعا امسال به عنوان یک دستگاه فرهنگی خود را موظف می‌دانیم که از همه حرکت‌های فرهنگی مخصوصا جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» که در مشهد برگزار می‌شود حمایت و پشتیبانی کنیم.
وی در ادامه گفت: جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» یکی از اولویت‌های ماست و قطعا امسال برای برگزاری هرچه بهتر این جشنواره به عنوان عضوی از ستاد برگزاری جشنواره تمام تلاش خود را می‌کنیم. در حال حاضر ارشاد استان خراسان مشغول برنامه ریزی برای برگزاری جشنواره امام رضا (ع) است.
جعفری افزود: بعد از اختتامیه جشنواره امام رضا (ع) و فارغ شدن از مسئولیت‌های برگزاری این جشنواره بلافاصله برنامه‌ریزی برای برگزاری با کیفیت جشنواره «رویش» را در دستور کار قرار خواهیم داد و با حوزه هنری تعامل صمیمانه خواهیم داشت.
وی ادامه داد: مطمئن باشید با همتی که من از دستگاه مدیریتی استان خراسان می‌شناسم و توجهی که اصحاب هنر و مدیران به حرکت‌های فرهنگی-هنری دارند جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» امسال به بهترین نحو در مشهد برگزار خواهد شد و جای هیچ نگرانی نیست.
جعفری گفت: جشنواره فیلم کوتاه دینی «رویش» در سینماهای مختلفی برگزار شده است امسال نیز در سینما هویزه برگزار خواهد شد. خوشبختانه این سینما یکی از سینماهای مدرن و مجهز کشور است و به تازگی توسط مؤسسه سینما شهر بازسازی شده، مطمئنا کیفیت خوب این سینما همراه با تجهیزات درجه یک نور و صدا در سالن‌ها، نمایش فیلم‌های کوتاه جشنواره «رویش» با کیفیتی استاندارد خواهد بود و یک اتفاق خوب رقم خواهد خورد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط