لوح سپاس «سینماحقیقت» به شفیع آقامحمدیان اهدا شد

بدنبال برگزاری موفقیت آمیز ششمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت که با شور و استقبال خاصی نزد اهالی هنر، مستندسازان، اصحاب رسانه، دانشجویان و عموم علاقمندان فرهیخته سینمای مستند همراه شد، جواد شمقدری ریاست محترم سازمان سینمایی کشور لوح سپاسی را تقدیم شفیع آقامحمدیان دبیر جشنواره سینماحقیقت کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره بین المللی سینماحقیقت، متن این «لوح سپاس» به شرح ذیل است: 
برادر گرامی جناب آقای شفیع آقامحمدیان؛
دبیر محترم ششمین جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت»
احتراماً؛ جامعه  بشری مدیون بزرگ مردانی است که با تلاش های ایثارگرانه و خدمات صادقانه خود، راه رشد و تعالی فرهنگ عمومی و ارتقاء علم  و  فضایل اخلاقی جامعه را هموار نموده اند  و قدرشناسی از این خدمات ارزشمند وظیفه مسلم و همگانی است.
اکنون که با تلاش شبانه روزی شما و همکاران محترمتان، ششمین جشنواره بین المللی سینما حقیقت به سرانجامی خوش رسیده است، به مصداق کلام شریف " مَن لم یَشکُر المخلوق لَم یَشکُر الخالق" نقش آفرینی متعهدانه جنابعالی در برگزاری این رویداد عظیم فرهنگی سینمایی که تجسم کار مجاهدانه و عالمانه است را ارج نهاده و از درگاه ایزد منان، توفیق روزافزون شما را در راستای تحقق اهداف عالیه دولت خدمتگزار مسئلت می نمایم.
جواد شمقدری
معاون وزیر و رئیس سازمان سینمایی

گفتنی است این لوح سپاس در آیین تقدیر از داوران ششمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت و توسط «حسین ترابی» مستندساز پیشکسوت سینمای ایران، تقدیم شفیع آقامحمدیان شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • خورشیدی: استقبال 80 هزار نفری از جشنواره سینماحقیقت

  خورشیدی: استقبال 80 هزار نفری از جشنواره سینماحقیقت

  قائم مقام اجرایی جشنواره سینماحقیقت، مجموع مخاطبین این دوره را بالای 80 هزار نفر اعلام کرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مجموع مخاطبین جشنواره طی 8 روز برنامه در 6 سالن سینما فلسطین، عصرجدید و حقیقت، حدود 30 هزار نفر بود.
 • حاشیه‏های مراسم اختتامیه ششمین جشنواره «سینما حقیقت»

  حاشیه‏های مراسم اختتامیه ششمین جشنواره «سینما حقیقت»

  مهم‌ترین جشن سینمای مستند ایران به کار خود پایان داد و هر یک از برگزیدگان یک کاشی به پازل گوشه سن اضافه کردند تا در نهایت عبارت آغاز هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» بر صفحه نقش ببندد تا به همه یادآوری کند سینمایی که خود حقیقت است؛ هرگز از پای نخواهد نشست.
 • برگزیدگان ششمین جشنواره «سینماحقیقت» معرفی شدند

  برگزیدگان ششمین جشنواره «سینماحقیقت» معرفی شدند

  مراسم اختتامیه جشنواره «سینما حقیقت» با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی، جلیل عرفان‎منش معاون سازمان سینمایی و شفیع آقامحمدیان دبیر جشنواره در تالار وحدت برگزار شد.
 • ورهرام: دماوند از 150 سال پیش مورد توجه اروپائیان بوده است

  ورهرام: دماوند از 150 سال پیش مورد توجه اروپائیان بوده است

  جلسه نقد و بررسی فیلم مستند بلند «از آلپ تا دماوند» با حضور فرهاد ورهرام کارگردان این فیلم مستند، علی علایی مجری- کارشناس و علی اصغر کشانی منتقد سینما در حاشیه جشنواره بین المللی سینماحقیقت برگزار شد.
 • آخرین شب نقد جشنواره «سینما حقیقت» برگزار شد

  آخرین شب نقد جشنواره «سینما حقیقت» برگزار شد

  در آخرین شب نقـــــد ششمین جشنواره بین المللی سینماحقیقت، دو فیلم مستند زیست محیطی پرواز در آب (مازیار مشتاق گوهری) و در جستجوی پلنگ ایرانی (فتح الله امیری) که مورد توجه تماشاگران و کمیته داوری هم واقع شده بود، مورد نقد و بررسی قرار گرفت.
آخرین خبرها