نمایش آثار برگزیده جشنواره 27 در جشنواره 28 فیلم کوتاه تهران

آثار برگزیده جشنواره بیست و هفتم فیلم کوتاه طی سه سانس 90 دقیقه‌ای برای علاقمندان در جشنواره بیست و هشتم به نمایش گذاشته می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این دوره همچنین گزیده‌ای از مراسم افتتاحیه و اختتامیه جشنواره بیست و هفتم فیلم کوتاه به نمایش گذاشته می‌شود و به منظور دسترسی علاقمندان به لوح فشرده مجموعه فوق، بسته فرهنگی انجمن سینمای جوانان ایران شامل دو عدد DVD از خلاصه آیین افتتاحیه و اختتامیه جشنواره 27 و بخشی ازفیلم‌های برگزیده جشنواره به شرکت‌کنندگان هدیه داده خواهد شد.
این بسته فرهنگی طی توافق به عمل آمده با موسسه رسانه‌های تصویری تهیه و تکثیر شده است. این حرکت در جهت اهداف آموزشی انجمن سینمای جوانان ایران و به منظور امکان دیده شدن آثار برگزیده فیلم کوتاه صورت گرفته و از این پس با همراهی مدیریت محترم موسسه رسانه‌های تصویری در تمامی دوره‌های آن تداوم خواهد داشت.
اسامی آثاری برگزیدگان جشنواره 27 که در سینما آزادی به نمایش درمی‌آیند، عبارتنداز:

رویای گمشده احسان معصوم، یار دوازدهم فریدون نجفی، غروب حلزون آزاد محمدی، تولد یک گلوله کریم فائقیان، زندگی در کسوف فتح الله امیری، مشترک مورد نظر لقمان خالدی، خانه‌ام ابریست کریم عظیمی، مخصوصاً موسیقی سینا عطائیان، سکار دارویش غریب‌زاده خام، پخته، سوخته شهرام مکری، باغبان و 21 گلهایش  امیل لنگ باله، بی زبانی دانیل گریوز و یک قطره آبیشک پاتاک.

آثار فوق روز سه شنبه 19 مهر ماه در سینما آزادی به نمایش در خواهد آمد. 
بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران از 19 الی 24 مهر ماه در تهران و هشت منطقه فرهنگی کشور برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعتبار فیلم کوتاه است

  جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعتبار فیلم کوتاه است

  بیست و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران کار خود را در شرایطی پایان داده که همچنان فیلمسازان و سینماگران در مورد آن گفت‌وگو می‌کنند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» خردمندان گفت: هر اتفاق و توجه ویژه به جشنواره فیلم کوتاه در راستای کم توجهی است که به فیلم کوتاه می‌شود.
 • قلی‌خانی: بازیگران در موفقیت فیلم‌های کوتاه موثرند

  قلی‌خانی: بازیگران در موفقیت فیلم‌های کوتاه موثرند

  شبنم قلی‌خانی گفت: بازیگران به ویژه بازیگران حرفه‌ای می‌توانند خیلی به مجموعه فیلم کوتاه کمک کنند و نقش‌هایی را در فیلم‌های کوتاه بپذیرند و بازی کنند و بدانند با بازی‌شان، تاثیرگذاری آن فیلم بیشتر خواهد شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» وی گفت: جشنواره‌های فیلم کوتاه کمک خوبی به فیلمسازان فیلم کوتاه می‌کنند.
 • مشروح صحبت‌های معاون امور سینمایی در ویژه برنامه «قاب 28»

  معاون امور سینمایی و سمعی بصری گفت: ایران جزو 10 کشور دنیا است که بیشترین تولید فیلم کوتاه را دارد به ویژه اینکه جوانان ایرانی مستعدی در این زمینه به ارتقای فیلم کوتاه در کشور کمک می‌کنند.
 • برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران ساعتی پیش طی مراسمی در تالار وحدت معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» اختتامیه جشنواره با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جواد شمقدری معاون امور سینمایی وزارت ارشاد در تالار وحدت تهران برگزار شد.
 • آئین اختتامیه «جشنواره فیلم کوتاه تهران» امشب برگزار می‌شود

  آئین اختتامیه «جشنواره فیلم کوتاه تهران» امشب برگزار می‌شود

  آئین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران امشب با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم برگزیدگان بخش‌های مختلف به همراه منتخبان دانشجویی و مردمی معرفی شده و تندیس‌ها و جوایزشان را دریافت خواهند کرد.
آخرین خبرها