مرور فیلم‌های پنج كشور جهان در جشنواره فیلم كوتاه تهران

بخش «زاویه پنهان» در بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با نمایش هفت فیلم از پنج کشور جهان همراه خواهد بود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، جشنواره همانند دوره گذشته با نمایش تعدادی از آثار فیلمسازان خارجی در بخشی تحت عنوان «زاویه پنهان» زندگی بخشی از مردم جهان را از زوایای گوناگون به نمایش می‌گذارد.
زاویه پنهان در جشنواره بیست وهفتم فیلم کوتاه تهران با نمایش هشت فیلم کوتاه از کشور امریکا و استقبال فیملسازان از این بخش روبه‌رو شد و در سال جدید نیز با نمایش هفت فیلم از پنج کشور جهان به کار خود ادامه می‌دهد.

اسامی آثار به شرح زیر است:
آموک (کرستوف بومن/ آلمان)، دارم میرم دیزنی لند (آنتوآن بلاندین/ فرانسه)، گزینش (کرستوف پایتروزک/ فرانسه)، تولد (سندور کروکاس/ داستانی)، خورشید (سالواتور الوکا/ ایتالیا)، فراتر از خط (ماتیاس استارت/ آلمان)، سرباز پنهان(الکساندرو سوآرز/ اسپانیا)
آثار فوق روزهای سه شنبه 19 مهر و تکرار آن روز پنجشنبه 21 مهر ماه در سینما آزادی به نمایش در خواهد آمد.
بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران از 19 تا 24 مهر ماه در تهران و هشت منطقه فرهنگی کشور برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعتبار فیلم کوتاه است

  جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعتبار فیلم کوتاه است

  بیست و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران کار خود را در شرایطی پایان داده که همچنان فیلمسازان و سینماگران در مورد آن گفت‌وگو می‌کنند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» خردمندان گفت: هر اتفاق و توجه ویژه به جشنواره فیلم کوتاه در راستای کم توجهی است که به فیلم کوتاه می‌شود.
 • قلی‌خانی: بازیگران در موفقیت فیلم‌های کوتاه موثرند

  قلی‌خانی: بازیگران در موفقیت فیلم‌های کوتاه موثرند

  شبنم قلی‌خانی گفت: بازیگران به ویژه بازیگران حرفه‌ای می‌توانند خیلی به مجموعه فیلم کوتاه کمک کنند و نقش‌هایی را در فیلم‌های کوتاه بپذیرند و بازی کنند و بدانند با بازی‌شان، تاثیرگذاری آن فیلم بیشتر خواهد شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» وی گفت: جشنواره‌های فیلم کوتاه کمک خوبی به فیلمسازان فیلم کوتاه می‌کنند.
 • مشروح صحبت‌های معاون امور سینمایی در ویژه برنامه «قاب 28»

  معاون امور سینمایی و سمعی بصری گفت: ایران جزو 10 کشور دنیا است که بیشترین تولید فیلم کوتاه را دارد به ویژه اینکه جوانان ایرانی مستعدی در این زمینه به ارتقای فیلم کوتاه در کشور کمک می‌کنند.
 • برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران ساعتی پیش طی مراسمی در تالار وحدت معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» اختتامیه جشنواره با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جواد شمقدری معاون امور سینمایی وزارت ارشاد در تالار وحدت تهران برگزار شد.
 • آئین اختتامیه «جشنواره فیلم کوتاه تهران» امشب برگزار می‌شود

  آئین اختتامیه «جشنواره فیلم کوتاه تهران» امشب برگزار می‌شود

  آئین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران امشب با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم برگزیدگان بخش‌های مختلف به همراه منتخبان دانشجویی و مردمی معرفی شده و تندیس‌ها و جوایزشان را دریافت خواهند کرد.