معرفی فیلم‌های پویانمایی منتخب جشنواره فیلم کوتاه تهران

اسامی آثار راه یافته به بخش پویانمایی بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعلام شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، از 173 فیلم پویانمایی رسیده به دبیرخانه این جشنواره 44 فیلم از 42 کارگردان به بخش مسابقه راه یافته است.
سیدعباس پویا، پژوهشگر و کارگردان انیمیشن و بازیهای رایانه‌ای، محمدعلی صفورا دانشجوی دکترای پژوهش هنر، عضو هیات علمی انیمیشن دانشگاه تربیت مدرس و انیماتور و همچنین بهرام جوانرودی کارگردان فنی انیمیشن، انیماتور و مدرس نرم افزارهای سی .جی ناظر فنی و مدیر تولید مجموعه های انیمیشن کار بازبینی و انتخاب آثار این بخش را برعهده داشته اند.
اسامی آثار راه یافتگان به شرح زیر اعلام شده است:
2 قلب ساخته آرش علیپوراز قزوین/استرس ساخته علی زارعی جلال آبادی از کرمان/اگر من، ساخته سهیلا نیک سرشت از شیراز/ ایسم ساخته امین حق شناس از تهران/  آرایشگرها وجود ندارند ساخته علی پاک نهاد از همدان/ آرزوهای من ساخته روح الله سعادتمند از قم/ آرش ساخته نیما میگلی از تهران/  آن شب بارانی ساخته سلمان خورشیدی از تهران/ آواز مینا ساخته مهدی آقاجانی از تهران/ آيين نامه راهنمایی و رانندگی  ساخته علي درخشي از تهران/بالاتر از سیاهی ساخته وحید گلستان از تهران/ برزونامه ساخته نیما میگلی از تهران/ بی بازگشت ساخته کیانوش عابدی از تهران/پرواز غریب ، ساخته کامران رضایی از کرمانشاه/ تن بچ ، سمانه ممتازمند  از تهران/  حد ساخته عابدین محمدی  از کرمانشاه/ حکایت کفتری که از آن بالا آمد ساخته الهام نیکو از تهران/  دیدن یا ندیدن ساخته مجید احمدی از تهران/زنی زیر یخ ها آواز می خواند ساخته مریم خلیل زاده از تهران/سایه ها در آخرین خاطره رود ... ساخته رضا محمدی از بانه/سرخ و سفید ساخته هورناز هنرور از تهران/ سروپند ساخته نجمه بهنام نیا از تهران/  سقوط ساخته محمدرضا حنفی از تهران/ سوسک کوچک ساخته حسین ملایمی از کرج/ سیمرغ ساخته سيدقاسم هاشمي امره¬اي از تهران / صفر ساخته نازنین سبحان سربندی ، از تهران / صفر و یک ساخته مهدی شاد از همدان/  عطر عاشقی ساخته مجید صبری و منصوره خطيون از تهران/  غریبه ساخته فواد محمدیانی  از همدان /فیل (م) ساخته نجمه هاشم الحسینی از تهران/قرمز، سفید، سیاه ساخته مرضیه راوند از تهران/ قلاب راست ساخته آرش مینایی از همدان/ قلب فرشته ساخته آریا طاهری از تهران/ کدو قلقله زن ، مرتضی احدی از تهران/ کیمیاگر، ساخته مهدی خرمیان از تهران /  گاو خونی ساخته نجمه مرادی از اصفهان/ ماسوله ، ساخته بهرام عظیمی از تهران/ مثل یک رویا ، ساخته ملائکه فرهنگ ادیب از تهران/ مرمت ساخته محمد حدادی پور از اصفهان/ من دو نفر بودم ساخته شیوا صادق اسدی از تهران/ می ساخته سحر شیرمحمدی از قزوین. نوازنده ساخته کیانوش عابدی از تهران/ وایس ورسا ساخته سینا پاکزاد کسری از تهران/ وقایع از آنچه در آینه می بینیم به ما نزدیکترند ساخته محسن رضا پور از تهران
بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران از ۱۹ تا ۲۴ مهرماه ۹۰ در تهران  و همزمان هشت منطقه فرهنگی کشور توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار خواهد شد. 

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعتبار فیلم کوتاه است

  جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران اعتبار فیلم کوتاه است

  بیست و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران کار خود را در شرایطی پایان داده که همچنان فیلمسازان و سینماگران در مورد آن گفت‌وگو می‌کنند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» خردمندان گفت: هر اتفاق و توجه ویژه به جشنواره فیلم کوتاه در راستای کم توجهی است که به فیلم کوتاه می‌شود.
 • قلی‌خانی: بازیگران در موفقیت فیلم‌های کوتاه موثرند

  قلی‌خانی: بازیگران در موفقیت فیلم‌های کوتاه موثرند

  شبنم قلی‌خانی گفت: بازیگران به ویژه بازیگران حرفه‌ای می‌توانند خیلی به مجموعه فیلم کوتاه کمک کنند و نقش‌هایی را در فیلم‌های کوتاه بپذیرند و بازی کنند و بدانند با بازی‌شان، تاثیرگذاری آن فیلم بیشتر خواهد شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» وی گفت: جشنواره‌های فیلم کوتاه کمک خوبی به فیلمسازان فیلم کوتاه می‌کنند.
 • مشروح صحبت‌های معاون امور سینمایی در ویژه برنامه «قاب 28»

  معاون امور سینمایی و سمعی بصری گفت: ایران جزو 10 کشور دنیا است که بیشترین تولید فیلم کوتاه را دارد به ویژه اینکه جوانان ایرانی مستعدی در این زمینه به ارتقای فیلم کوتاه در کشور کمک می‌کنند.
 • برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان بیست و هشتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران ساعتی پیش طی مراسمی در تالار وحدت معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» اختتامیه جشنواره با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی و جواد شمقدری معاون امور سینمایی وزارت ارشاد در تالار وحدت تهران برگزار شد.
 • آئین اختتامیه «جشنواره فیلم کوتاه تهران» امشب برگزار می‌شود

  آئین اختتامیه «جشنواره فیلم کوتاه تهران» امشب برگزار می‌شود

  آئین اختتامیه بیست و هشتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران امشب با معرفی برگزیدگان در تالار وحدت تهران برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم برگزیدگان بخش‌های مختلف به همراه منتخبان دانشجویی و مردمی معرفی شده و تندیس‌ها و جوایزشان را دریافت خواهند کرد.
آخرین خبرها