نمایش 12 فیلم در روز ششم هفته فیلم مستند

برنامه نمایش 40 مستند منتخب خانه سینما، فردا یکشنبه 21 مهر با نمایش 12 فیلم به ادامه می‌یابد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این هفته فیلم که تا 22 مهر در خانه سینما ادامه دارد، فیلم‌ها را در چهار سانس ساعت 10، 12، 14:30 و 17:30 در خانه سینما به نمایش می‌گذارد.
در سانس اول مستندهای داماش ساخته فرشید آذری، زن شهر سوخته ساخته وحید وحیدیان، بوم‌های سنگی ساخته مهدی اسدی، زروان ساخته حسن نقاشی و نقل گرد آفرید ساخته هادی آفریده به نمایش در می‌آیند.
مستندهای نخل درخت زندگی ساخته  علیرضا دهقان، سپیدار و کلاغ ساخته مهدی غضنفری و تینار ساخته مهدی منیری در سانس دوم روی پرده می‌روند.
در سانس سوم فیلم‌های فریاد یک نفس ساخته حمید رضا زرگرنژاد و جاذبه ساخته سیدرضا فتاح و در سانس پایانی بانوی گل سرخ ساخته مجتبی میرتهماسب و طرقه ساخته محمد حسن دامن زن نمایش داده می‌شوند.
بعد از اتمام هر سانس جلسه نقد و بررسی فیلم‌ها با حضور سازندگان فیلم‌ها برگزار می‌شود.
سومین هفته فیلم مستند با نمایش و نقد و بررسی ۴۰فیلم مستند شرکت کننده در دوازدهمین جشن خانه سینما تا روز دوشنبه ادامه خواهد داشت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • هفته فیلم مستند در خانه‌سینما به پایان رسید

  هفته فیلم مستند در خانه‌سینما به پایان رسید

  سومین دوره هفته فیلم مستند، شامگاه روز گذشته پس از نمایش ده فیلم در تالار نمایش خانه‌سینما به كار خود پایان داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» از میان مستندسازانی كه آثارشان در دو سانس صبح و بعدازظهر دیروز به نمایش گذاشته شد، رخساره قائم‌مقامی تنها فیلمسازی بود كه در گفت‌وگو با تماشاگران فیلمش شركت كرد و به پرسش‌ها پاسخ داد.
 • گزارش نشست‌های ششمین روز هفته فیلم مستند

  گزارش نشست‌های ششمین روز هفته فیلم مستند

  ششمین روز از هفته فیلم مستند در حالی به كار خود پایان داد كه دوازده فیلم به نمایش درآمد و دو نفر از سازندگان آثار در جلسه گفت‌وگو با تماشاگران شرکت کردند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در بخش نخست دیدار با پدیدآورندگان آثار، سیدرضا فتاح، كارگردان مستند جاذبه تنها فیلمساز حاضر در جلسه بود.
 • گزارش نشست‌های پنجمین روز هفته فیلم مستند

  گزارش نشست‌های پنجمین روز هفته فیلم مستند

  روز گذشته در پنجمین روز از برگزاری هفته فیلم مستند، سیزده اثر در خانه سینما به نمایش گذاشته شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در بخش نخست دیدار با سازندگان آثار، علاء محسنی، كارگردان فیلم مستند شهر من پیتزا و محسن خان‌جهانی، كارگردان فیلم ارتفاع 437 حاضر بودند و به پرسش‌های مطرح شده پاسخ گفتند.
آخرین خبرها