30 نمای کوتاه از سی‌نما در سی‌امین جشنواره فیلم کوتاه

به مناسبت برگزاری سی امین دوره جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، 30 نمای کوتاه از سی نما  طی 5 سانس 90 دقیقه ای در جشنواره فیلم کوتاه به نمایش در می‌آید.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شایان ذکر است این آثار از میان فیلمهای کوتاه 30 فیلمساز فیلم کوتاه کشور انتخاب شده که در سی دوره جشنواره در جشنواره حضور داشته اند.
 
در ادامه اسامی آثار فوق به شرح زیر اعلام شده است:
 
او چه می بیند ساخته فیما امامی از تهران، آن بالا کنار جاده ساخته مرجان اشرفی زاده از تهران، آن دورها ساخته رضا جمالی از اردبیل، آیه های زمینی ساخته داریوش یاری از تهران، با او ساخته نقی نعمتی از اردبیل، بان لرزان ساخته آرش رصافی از کرمانشاه، برکه ساخته مصطفی امامی از تهران، برکه ساخته مهدی جعفری از تهران، پایان تنهایی ساخته عباس صالح مدرسه ای از قم، پیر مسگر ساخته داور علایی از مشهد، تالار عروسی بوف کور ساخته فرشید اخلاقی پور از تهران، تنها با زمین ساخته وحید موساییان از خرم آباد، چشم انداز سیاوش آباد ساخته کیوان علی محمدی و امید بنکدار از تهران، خانه مادری ام مرداب ساخته مهرداد اسکویی از تهران، دایره شاد رنجها ساخته هیوا امین نژاد از بانه، در سایه حصارهای خشتی ساخته محسن رمضانزاده از تهران، ران ساخته حسین ریگی از زاهدان، رنگین کمان ساخته علیرضا امینی از تهران، نقش ساخته فرشید آذری از تهران، سکوت طولانی ساخته زنده یاد ابراهیم اصغرزاده از تهران، سواس ساخته محمدعلی هاشم زهی از زاهدان، سینما سگ ساخته شاهد احمدلو از تهران، شب با قدم های کوتاه ساخته رضا نوروزی گوهر از قم، شیشه های بخار گرفته ساخته افشین عامریان از کرج، غفلت ساخته سعید مترصد از تهران، کلاف فلزی ساخته رضا سبحانی از کرج، من و عروسکم ساخته پریوش نظریه از تهران، نماز آخر ساخته محسن خان جهانی از تهران، وقتی همه رفتند ساخته محمدباقر حنطوش زاده از دزفول، یک شب میهمانی ساخته شهرام میراب اقدم از تهران
 
سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از 22 تا 28 مهرماه در تهران برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • عدلی: وضعیت دفتر سینمای جوان اردبیل امیدوارکننده است

  عدلی: وضعیت دفتر سینمای جوان اردبیل امیدوارکننده است

  انجمن سینمای جوان اردبیل یکی از دفاتری است که امسال با چهار اثر به جشنواره فیلم کوتاه تهران راه پیدا کرده بود. سعیده عدلی، سرپرست این انجمن درباره علت‌های پیشرفت این استان نسبت به سال‌های گذشته را توضیح می‌دهد.
 • علیرضا رئیسیان: فیلم کوتاه در سینما مثل رباعی در شعر است

  علیرضا رئیسیان: فیلم کوتاه در سینما مثل رباعی در شعر است

  علیرضا رییسیان را به عنوان کارگردان فیلم‌های بلند داستانی می‌شناسیم اما فعالیت اصلی او در مدیوم فیلم کوتاه در حوزه مستند است. او نزدیک به چهل فیلم کوتاه تهیه کرده و کارگردانی تعدادی از آن‌ها را هم خودش برعهده داشته. علیرضا رییسیان در زمان جنگ هم عکاس بوده است و درباره ساختار فیلم‌های مستند تا عکاسی نظرهایی دارد.
 • ایوبی: سینمای کوتاه و مستند را مدرسه سینمای ایران می‌دانیم

  ایوبی: سینمای کوتاه و مستند را مدرسه سینمای ایران می‌دانیم

  دکتر حجت‌اله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی، فیلمسازان کوتاه را نمایندگان مهم فرهنگ ایران معرفی کرد و تقسیم عادلانه امکانات سینمایی را مهم‌ترین هدف سازمان سینمایی دانست.
 • طهماسب صلح‌جو: حضور مخاطب به جشنواره اعتبار می‌دهد

  طهماسب صلح‌جو: حضور مخاطب به جشنواره اعتبار می‌دهد

  طهماسب صلح جو مدرس و کارشناس سینما در باره ارزیابیش درمورد نحوه برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گفت: جشنواره با حس و حال و شور و هیجان خوبی برگزارشد و جوان های فیلمساز با علاقه در جشنواره حضور داشتند و حضور جوان ها و علاقمندان در هر جشنواره ای به آن وزن و اهمیت می دهد. جشنواره بدون مخاطب فاقد اثر گذاری و کارکرد است.
 • غریب‌زاده: توجه به استاندارد پخش فیلم ویژگی جشنواره فیلم کوتاه

  غریب‌زاده: توجه به استاندارد پخش فیلم ویژگی جشنواره فیلم کوتاه

  داریوش غریب زاده فیلمساز و کارشناس سینمای کوتاه در باره ارزیابیش از برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گفت: برگزاری جشنواره در پردیس سینمایی ملت با امکانات مطلوب و کیفیت خوب پخش فیلم ها در حد استانداردی بود و شکل برگزاری جشنواره به نحوی بود که می شود آن را با جشنواره های الف جهانی مقایسه کرد و شرکت کننده ای ندیدم که از برگزاری جشنواره ناراضی باشد.
آخرین خبرها