کامران تفتی: برگزاری جشنواره برای جوانها یک ضرورت است

کامران تفتی: جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، جشنواره ای با رویکرد درست است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، کامران تفتی در باره اهمیت برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران گفت: برگزاری جشنواره درحوزه فعالیت جوانها یک نیاز و ضرورت مهم و اساسی است زیرا جوانان به رقابت و دیده شدن فیلم هایشان در جشنواره  نیاز دارند  وحضور در جشنواره در آنها ایجاد انگیزه مضاعف می کند.
بازیگر گلوگاه با اشاره به رشد کمی وکیفی آثارجوانانی که در جشنواره ها حضور دارند تاکید کرد: وجود این رقابت باعث می شود جوان فیلم ساز تلاش بیشتری کند تا فیلمی که می سازد یک اثر استاندارد و خوش ساخت باشد.
بازیگر شمس العماره با تاکید بر قدمت برگزاری جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران تاکید کرد: جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران با رویکرد درستی که در پیش گرفته محل مناسبی برای فیلم های ارزشمند فیلم سازان جوان ایرانی و خارجی است و باید مورد حمایت جدی مسئولین قرار بگیرد.
سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران از 22 تا 28 مهرماه به دبیری هاشم میرزاخانی برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • عدلی: وضعیت دفتر سینمای جوان اردبیل امیدوارکننده است

  عدلی: وضعیت دفتر سینمای جوان اردبیل امیدوارکننده است

  انجمن سینمای جوان اردبیل یکی از دفاتری است که امسال با چهار اثر به جشنواره فیلم کوتاه تهران راه پیدا کرده بود. سعیده عدلی، سرپرست این انجمن درباره علت‌های پیشرفت این استان نسبت به سال‌های گذشته را توضیح می‌دهد.
 • علیرضا رئیسیان: فیلم کوتاه در سینما مثل رباعی در شعر است

  علیرضا رئیسیان: فیلم کوتاه در سینما مثل رباعی در شعر است

  علیرضا رییسیان را به عنوان کارگردان فیلم‌های بلند داستانی می‌شناسیم اما فعالیت اصلی او در مدیوم فیلم کوتاه در حوزه مستند است. او نزدیک به چهل فیلم کوتاه تهیه کرده و کارگردانی تعدادی از آن‌ها را هم خودش برعهده داشته. علیرضا رییسیان در زمان جنگ هم عکاس بوده است و درباره ساختار فیلم‌های مستند تا عکاسی نظرهایی دارد.
 • ایوبی: سینمای کوتاه و مستند را مدرسه سینمای ایران می‌دانیم

  ایوبی: سینمای کوتاه و مستند را مدرسه سینمای ایران می‌دانیم

  دکتر حجت‌اله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی، فیلمسازان کوتاه را نمایندگان مهم فرهنگ ایران معرفی کرد و تقسیم عادلانه امکانات سینمایی را مهم‌ترین هدف سازمان سینمایی دانست.
 • طهماسب صلح‌جو: حضور مخاطب به جشنواره اعتبار می‌دهد

  طهماسب صلح‌جو: حضور مخاطب به جشنواره اعتبار می‌دهد

  طهماسب صلح جو مدرس و کارشناس سینما در باره ارزیابیش درمورد نحوه برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گفت: جشنواره با حس و حال و شور و هیجان خوبی برگزارشد و جوان های فیلمساز با علاقه در جشنواره حضور داشتند و حضور جوان ها و علاقمندان در هر جشنواره ای به آن وزن و اهمیت می دهد. جشنواره بدون مخاطب فاقد اثر گذاری و کارکرد است.
 • غریب‌زاده: توجه به استاندارد پخش فیلم ویژگی جشنواره فیلم کوتاه

  غریب‌زاده: توجه به استاندارد پخش فیلم ویژگی جشنواره فیلم کوتاه

  داریوش غریب زاده فیلمساز و کارشناس سینمای کوتاه در باره ارزیابیش از برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گفت: برگزاری جشنواره در پردیس سینمایی ملت با امکانات مطلوب و کیفیت خوب پخش فیلم ها در حد استانداردی بود و شکل برگزاری جشنواره به نحوی بود که می شود آن را با جشنواره های الف جهانی مقایسه کرد و شرکت کننده ای ندیدم که از برگزاری جشنواره ناراضی باشد.
آخرین خبرها