نیما شاهرخ‌شاهی: طیفی از کارهای جذاب در جشنواره فیلم کوتاه

تنوع بخش ها، باعث جذابیت جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران است.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، نیما شاهرخ شاهی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون در باره ویژگی های بین المللی بودن جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران عنوان کرد: یکی از ویژگی هایی که باعث جذب مخاطب انبوه برای دیدن برنامه ها وبخش های مختلف جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران شده است، همین بین المللی برگزارشدنش و حضور کشورهای صاحب نام در عرصه تولید فیلم کوتاه در این جشنواره است و خیلی از فیلم سازان جوان خارجی مایل هستند در این جشنواره فیلمشان به نمایش در بیاید.
بازیگر تلفن همراه رئیس جمهور با تاکید بر این مسئله که تنوع بخش های مختلف این جشنواره باعث متفاوت شدنش شده است افزود: بخش ها مختلف جشنواره از قبیل بخش ملی ، بخش بین‌المللی، مرور بر آثار فیلم سازان شاخص داخلی و خارجی باعث شده مخاطبی که برای دیدن فیلم به جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران می آید با طیفی از کارهای جذاب و شاخص مواجه باشد و قدرت انتخاب کردن داشته باشد.
سی امین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از 22 تا 28 مهرماه برگزار می شود.
علاقه مندان جهت ثبت نام در جشنواره تا 18 تیرماه از طریق سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir فرصت دارند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • عدلی: وضعیت دفتر سینمای جوان اردبیل امیدوارکننده است

  عدلی: وضعیت دفتر سینمای جوان اردبیل امیدوارکننده است

  انجمن سینمای جوان اردبیل یکی از دفاتری است که امسال با چهار اثر به جشنواره فیلم کوتاه تهران راه پیدا کرده بود. سعیده عدلی، سرپرست این انجمن درباره علت‌های پیشرفت این استان نسبت به سال‌های گذشته را توضیح می‌دهد.
 • علیرضا رئیسیان: فیلم کوتاه در سینما مثل رباعی در شعر است

  علیرضا رئیسیان: فیلم کوتاه در سینما مثل رباعی در شعر است

  علیرضا رییسیان را به عنوان کارگردان فیلم‌های بلند داستانی می‌شناسیم اما فعالیت اصلی او در مدیوم فیلم کوتاه در حوزه مستند است. او نزدیک به چهل فیلم کوتاه تهیه کرده و کارگردانی تعدادی از آن‌ها را هم خودش برعهده داشته. علیرضا رییسیان در زمان جنگ هم عکاس بوده است و درباره ساختار فیلم‌های مستند تا عکاسی نظرهایی دارد.
 • ایوبی: سینمای کوتاه و مستند را مدرسه سینمای ایران می‌دانیم

  ایوبی: سینمای کوتاه و مستند را مدرسه سینمای ایران می‌دانیم

  دکتر حجت‌اله ایوبی، رئیس سازمان سینمایی، فیلمسازان کوتاه را نمایندگان مهم فرهنگ ایران معرفی کرد و تقسیم عادلانه امکانات سینمایی را مهم‌ترین هدف سازمان سینمایی دانست.
 • طهماسب صلح‌جو: حضور مخاطب به جشنواره اعتبار می‌دهد

  طهماسب صلح‌جو: حضور مخاطب به جشنواره اعتبار می‌دهد

  طهماسب صلح جو مدرس و کارشناس سینما در باره ارزیابیش درمورد نحوه برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گفت: جشنواره با حس و حال و شور و هیجان خوبی برگزارشد و جوان های فیلمساز با علاقه در جشنواره حضور داشتند و حضور جوان ها و علاقمندان در هر جشنواره ای به آن وزن و اهمیت می دهد. جشنواره بدون مخاطب فاقد اثر گذاری و کارکرد است.
 • غریب‌زاده: توجه به استاندارد پخش فیلم ویژگی جشنواره فیلم کوتاه

  غریب‌زاده: توجه به استاندارد پخش فیلم ویژگی جشنواره فیلم کوتاه

  داریوش غریب زاده فیلمساز و کارشناس سینمای کوتاه در باره ارزیابیش از برگزاری جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران گفت: برگزاری جشنواره در پردیس سینمایی ملت با امکانات مطلوب و کیفیت خوب پخش فیلم ها در حد استانداردی بود و شکل برگزاری جشنواره به نحوی بود که می شود آن را با جشنواره های الف جهانی مقایسه کرد و شرکت کننده ای ندیدم که از برگزاری جشنواره ناراضی باشد.
آخرین خبرها