«پردیس ملت» میزبان جشنواره فیلم و عکس همراه تهران شد

اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با میزبانی پردیس سینمایی ملت برگزار می شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» فرجاد خوشبین دبیر جشنواره با بیان این مطلب گفت: جشنواره همراه تهران طی روز های 4 تا6 اردیبهشت ماه در پردیس سینمایی ملت برگزار می شود و در این ایام با برنامه‌های متنوع میزبان هنرمندان ، مسئولان فرهنگی و هنری، دانشجویان و گروه های مختلف مخاطبان جشنواره خواهد بود.
وی در ادامه بیان کرد: طی سه روز برگزاری جشنواره بخش‌های متنوعی همچون نمایش فیلم ، میزگرد های تخصصی و کارشناسی ، نمایشگاه عکس های برگزیده و نمایشگاه جنبی را برای علاقمندان به عکس ها و فیلم های موبایلی در برنامه داریم و امیدواریم در این برنامه ها به سلایق مختلف مخاطبان جشنواره پاسخ بدهیم.
خوشبین ضمن قدردانی از تلاش های صورت گرفته برای هر چه پربارتر برگزار شدن جشنواره تصریح کرد: پردیس سینمایی ملت از ساعت 9 صبح تا 9 شب میزبان علاقمندان به جشنواره فیلم و عکس همراه تهران و هنرهای تجسمی و فیلم کوتاه خواهد بود.
این مدیر هنری با اشاره به تعامل خوب مراکز آموزشی با جشنواره همراه تهران گفت: طی روزهای برگزاری جشنواره میزبان جمع بسیاری از دانشجویان و هنرجویان دانشگاه ها و هنرستان های تهران خواهیم بود که به اعتقاد ما یکی از اصلی ترین مخاطبان جشنواره هستند و باید در زمینه نگاه خلاقانه به ابزاری مانند دوربین های گوشی‌های تلفن همراه آموزش دیده و حامل فرهنگ صحیح استفاده از این ابزار باشند.
اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران توسط مرکزرسانه های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 4 تا 6 اردیبهشت ماه در تهران برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس همراه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس همراه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران شب گذشته در در پردیس سینما گالری ملت معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم هیات داوران بخش فیلم و عکس و هنرمندان شرکت کننده حضور داشتند و برگزیدگان به شرح زیر معرفی شدند.
 • باکیده: جشنواره همراه؛ زمینه‌ساز استفاده بهینه از تصاویر موبایلی

  باکیده: جشنواره همراه؛ زمینه‌ساز استفاده بهینه از تصاویر موبایلی

  از گوشی‌های تلفن همراه می‌توان برای ثبت تصاویری استفاده کرد که فقط یک بار ممکن است در زندگی فرد رخ بدهد. ناصر باکیده در گفت‌وگو با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» گفت: رشد مقولات دیجیتال و پیشرفت در عرصه تولید ابزار و ادوات تصویری از قبیل دستگاه‌هایی مثل تلفن همراه، فضایی را در دنیا ایجاد کرده که امکان دسترسی به این ادوات را برای همه آسان‌تر کرده است.
 • خالدی: برگزاری جشنواره‌ موبایل نگاه ما را به دنیا عمیق‌تر می‌کند

  خالدی: برگزاری جشنواره‌ موبایل نگاه ما را به دنیا عمیق‌تر می‌کند

  برگزاری جشنواره‌های موبایلی، فیلمسازی و عکاسی را آسان‌تر کرده و اهمیت خلاقیت را در خلق آثار هنری دوچندان می‌کند. همین فکر کردن و خلاق بودن، هنرمندان را بیشتر از قبل به کمال نزدیک می‌کند.لقمان خالدی در گفت‌وگو با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ضمن بیان این مطلب گفت: من فیلمسازی با موضوع موبایل را تجربه کرده‌ام و بحث جشنواره‌های موبایلی برایم بسیار جذاب است.
 • برگزاری نشست عکاسی «موبایلی و خیابانی» در جشنواره همراه

  برگزاری نشست عکاسی «موبایلی و خیابانی» در جشنواره همراه

  نخستین روز جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با برگزاری یک کارگاه آموزش عکاسی توسط ریچارد کوچی هرناندز همراه شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» کوچی که از مشهورترین عکاسان موبایلی دنیا، تهیه‌کننده فیلم‌های چندرسانه‌ای و برنده جایزه امی است، عصر چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه در جشنواره همراه تهران به صورت ویدئو کنفرانس به سخنرانی در خصوص عکاسی موبایلی و خیابانی و تکنیک‌های این نوع عکاسی پرداخت.
 • کارگاه‌های جشنواره همراه تهران نمونه یک همایش ملی دانشگاهی

  کارگاه‌های جشنواره همراه تهران نمونه یک همایش ملی دانشگاهی

  گوشی‌های موبایل می‌توانند رسانه‌های خوبی در عرصه‌های مختلف اجتماعی باشند.حسن علی‌کرمی در گفت‌وگو با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ضمن بیان این مطلب گفت: بحث عکاسی و فیلمسازی با موبایل، بحث نسبتا جدیدی در عرصه هنر است؛ چرا که این ابزار اخیرا برای خلق آثار هنری در اندازه و اشل خود مورد استفاده قرار گرفته است.
آخرین خبرها