رضا عطاران و صابر ابر هم با موبایل فیلم می‌سازند

بخش نگاه هنرمند در جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با حضور دو فیلم از رضا عطاران و صابر ابر برگزار می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» رضا عطاران بازیگر‌، کارگردان و نویسنده سینما و تلویزیون و صابر ابر بازیگر سینما و تئاتر، در کنار18 هنرمند دیگر برای بخش نگاه هنرمند در جشنواره فیلم و عکس همراه تهران فیلم می‌سازند.
عطاران در جشنواره فیلم فجر امسال با سه فیلم «دهلیز»،«چه خوبه که برگشتی» و «آینه شمعدون» حضور داشت. در سال گذشته نیز فیلم «خوابم میاد» به کارگردانی او سیمرغ بلورین بهترین کارگردانی بخش نگاه نو را از آن خود کرد.
صابر ابر نیز که امسال با بازی در پنج فیلم «همه چیز برای فروش»،«هیچ کجا‌، هیچ کس»،«گس»،«آسمان زرد کم عمق» و«آشغال‌های دوست داشتنی» یکی از پرکارترین بازیگران سینماست به جمع کارگردانان بخش نگاه هنرمند پیوست.
این بازیگر تئاتر در جشنواره تئاتر فجر امسال نیز با نمایش «هملت» به کارگردانی رضا گوران حضور داشت. صابر ابر این روزها درحال کارگردانی تئاتر «21 بار مردن در20 روز» با بازی مهناز افشار است که آخر بهمن ماه در سالن استاد سمندریان مجموعه ایرانشهر روی صحنه می‌رود.
اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با دبیری فرجاد خوشبین در تهران و دیگر استان‌های کشور برگزار می‌شود و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود در زمینه فیلم و عکس موبایلی را از طریق سایت جشنواره به آدرس www.tfpf.tfpf.mobi ارسال کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس همراه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره فیلم و عکس همراه تهران معرفی شدند

  برگزیدگان اولین جشنواره فیلم و عکس همراه تهران شب گذشته در در پردیس سینما گالری ملت معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم هیات داوران بخش فیلم و عکس و هنرمندان شرکت کننده حضور داشتند و برگزیدگان به شرح زیر معرفی شدند.
 • باکیده: جشنواره همراه؛ زمینه‌ساز استفاده بهینه از تصاویر موبایلی

  باکیده: جشنواره همراه؛ زمینه‌ساز استفاده بهینه از تصاویر موبایلی

  از گوشی‌های تلفن همراه می‌توان برای ثبت تصاویری استفاده کرد که فقط یک بار ممکن است در زندگی فرد رخ بدهد. ناصر باکیده در گفت‌وگو با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» گفت: رشد مقولات دیجیتال و پیشرفت در عرصه تولید ابزار و ادوات تصویری از قبیل دستگاه‌هایی مثل تلفن همراه، فضایی را در دنیا ایجاد کرده که امکان دسترسی به این ادوات را برای همه آسان‌تر کرده است.
 • خالدی: برگزاری جشنواره‌ موبایل نگاه ما را به دنیا عمیق‌تر می‌کند

  خالدی: برگزاری جشنواره‌ موبایل نگاه ما را به دنیا عمیق‌تر می‌کند

  برگزاری جشنواره‌های موبایلی، فیلمسازی و عکاسی را آسان‌تر کرده و اهمیت خلاقیت را در خلق آثار هنری دوچندان می‌کند. همین فکر کردن و خلاق بودن، هنرمندان را بیشتر از قبل به کمال نزدیک می‌کند.لقمان خالدی در گفت‌وگو با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ضمن بیان این مطلب گفت: من فیلمسازی با موضوع موبایل را تجربه کرده‌ام و بحث جشنواره‌های موبایلی برایم بسیار جذاب است.
 • برگزاری نشست عکاسی «موبایلی و خیابانی» در جشنواره همراه

  برگزاری نشست عکاسی «موبایلی و خیابانی» در جشنواره همراه

  نخستین روز جشنواره فیلم و عکس همراه تهران با برگزاری یک کارگاه آموزش عکاسی توسط ریچارد کوچی هرناندز همراه شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» کوچی که از مشهورترین عکاسان موبایلی دنیا، تهیه‌کننده فیلم‌های چندرسانه‌ای و برنده جایزه امی است، عصر چهارشنبه چهارم اردیبهشت ماه در جشنواره همراه تهران به صورت ویدئو کنفرانس به سخنرانی در خصوص عکاسی موبایلی و خیابانی و تکنیک‌های این نوع عکاسی پرداخت.
 • کارگاه‌های جشنواره همراه تهران نمونه یک همایش ملی دانشگاهی

  کارگاه‌های جشنواره همراه تهران نمونه یک همایش ملی دانشگاهی

  گوشی‌های موبایل می‌توانند رسانه‌های خوبی در عرصه‌های مختلف اجتماعی باشند.حسن علی‌کرمی در گفت‌وگو با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ضمن بیان این مطلب گفت: بحث عکاسی و فیلمسازی با موبایل، بحث نسبتا جدیدی در عرصه هنر است؛ چرا که این ابزار اخیرا برای خلق آثار هنری در اندازه و اشل خود مورد استفاده قرار گرفته است.