«میرزاخانی» رئیس شورای سیاستگذاری جشنواره نماز و نیایش

برگزاری جشنواره به صورت همزمان در سراسر کشور باعث گسترش نفوذ حوزه نماز و معنویت در جامعه می شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی سینمای جوان، هاشم میرزاخانی رئیس هیات مدیره و مدیرعامل انجمن سینمای جوانان ایران در باره برگزاری این جشنواره عنوان کرد: میزان اثر گذاری هر جشنواره ای با توجه به ابعاد برگزاریش قابل ارزیابی است. جشنواره ای که که در سطح کشوری برگزار شود می تواند با تعداد زیاد تری از مخاطبان ارتباط برقرار نماید.
رئیس شورای سیاست گذاری جشنواره نماز و نیایش با تاکید بر هدفمند بودن برگزاری این جشنواره در اشاعه فرهنگ نماز و نیایش افزود: نیایش و عبادت در فرهنگ تمام ادیان الهی جایگاه خاص و ویژه ای دارد و با برنامه ریزی هدفمند در جشنواره نماز و نیایش و به نمایش در آوردن آثار در سطح کشور می توانیم ابعاد گسترده تری به این جشنواره بدهیم و فیلم های فیلمسازان تمام استانها را در باره عبادت و نماز در کنار هم تجمیع کرده و به نمایش درآوریم.
وی در ادامه تصریح کرد: این نوع موضوعات چون با مسائل اعتقادی مردم سرو کار دارند می توانند با اطلاع رسانی صحیح مخاطبان زیادی داشته باشند و مردم از تمام اقشار به دیدن فیلم های جشنواره بیایند. تلاش داریم، تبلیغات جشنواره و سطح برگزاری آن به گونه ای باشد که تمام مردم از آن اطلاع داشته باشند. هر جشنواره ای با حضور گسترده مخاطبان است که معنا و هویت پیدا می کند. میرزاخانی به ارسال تفاهم نامه برگزاری همزمان جشنواره در سطح کشور برای مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی سی استان کشور اشاره کرد و افزود: براساس برنامه ریزی که انجام شده و توافق فی مابین با ادارت کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانهای سراسر کشور ان شا ا... شاهد برگزاری جشنواره به شکل همزمان از 2 تا 5 بهمن ماه در سراسر کشور با حمایت مدیران کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استانها توسط دفاتر انجمن خواهیم بود و جشنواره در تقارن با آغاز هفته وحدت در کشور با همین نگاه و نیت ان شا ا... به شکلی وسیع تر برگزار خواهد شد.
 این مدیر فرهنگی با تاکید بر برگزاری منظم جشنواره از دوره دوم آن به شکل دوسالانه و در استان قم افزود: شورای سیاست گذاری جشنواره با تدوین برنامه هایی جدی جشنواره را از صرف برگزاری همراه با نمایش چند سانس فیلم و یک نمایشگاه عکس خارج کرده و بخش های متنوعی را برای آن در دست برنامه ریزی دارد که به مرور اعلام خواهد شد.
پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از 2 تا 5 بهمن ماه در قم برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  مسعود زنده روح کرمانی داور جشنواره ملی عکس ایران گفت: عکاسی طبیعت برای مردم جذاب است.
 • برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش بعدازظهر روز پنجشنبه 5 بهمن ماه در حالی برگزار شد که سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و اراد اسلامی مملو از علاقه مندان به هنر هفتم بود.
 • چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  نظام کیایی رئیس صنف صدابرداران سینمای ایران در باره برگزاری جشنواره گفت: برگزاری جشنواره نماز ونیایش گام مهمی در نهادینه کردن فرهنگ عبادت در جامعه و به خصوص جوانها است و باید جشنواره و برگزاریش مورد حمایت جدی قرار بگیرد.
 • گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  جشنواره نماز و نیایش روز اول خود را در حالی پشت سرگذاشت که 42 فیلم کوتاه، فیلم سینمایی شور شیرین مجید اردکانی ونقد و بررسی فیلمهای بخش مسابقه از برنامه های اصلی آن بود.
 • پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین در حرم حضرت معصومه (س) افتتاح شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شب گذشته – اول بهمن ماه – پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حرم مطهر حضرت معصومه (س) جشنواره ملی نماز و نیایش با سخنان استاد حوزه و دانشگاه و تقدیر وی از برگزارکنندگان این جشنواره افتتاح شد.
آخرین خبرها