معرفی هیات انتخاب بخش فیلم جشنواره «نماز و نیایش»

درمنش، شیخ طادی و لشکری پور فیلمهای بخش مسابقه جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین را انتخاب می کنند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران در حالی که 344 فیلم کوتاه در چهار بخش مستند؛ داستانی، پویانمایی و تجربی و همچنین بخش فیلمهای 110 ثانیه ای به این جشنواره رسیده است، محمد درمنش، پرویز شیخ طادی و پژمان لشکری پور فیلمهای بخش مسابقه را انتخاب می‌کنند. 
هشت تندیس، جایزه نقدی و همچنین شش حمایت از اثر بعدی به عنوان جایزه به آثار برگزیده در بخش بهترین فیلمنامه، بهترین فیلم داستانی، مستند، پویانمایی، تجربی و مجری طرح و همچنین بهترین فیلم جشنواره و بهترین فیلم 110 ثانیه تعلق خواهد گرفت.
محمد درمنش  متولد تهران، فارغ التحصیل کارشناسی ارشد در رشته فیلمبرداری سینما است. وی فعالیت فیلمسازی را سال 1359 در مرکز تل فیلم وابسته به سازمان صدا و سیما آغاز کرد. او سال 1360 وارد حوزه هنری شد و پس از مدیریت فیلمبرداری 13 فیلم سینمایی به کارگردانی روی آورد. فیلم سینمایی دوشیزه اولین تجربه کارگردانی وی است.
پژمان لشکری پور متولد تهران و فارغ التحصیل رشته علوم و حقوق سیاسی از دانشگاه تهران و دانش آموخته کارگردانی و تدوین سینما از حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی است. لشگری پور فعالیت هنری اش را از سال 1373 آغاز کرد و هم اکنون عضو پیوسته انجمن منتقدان و نویسندگان سینمائی است. وی چندین فیلم کوتاه مستند و داستانی را کارگردانی کرده و ساخت و تهیه 13 مجموعه و برنامه تلویزیونی است. وی همچنین تهیه کننده برنامه کلاکت در حال حاضر می باشد. پرویز شیخ طادی متولد آبادان است. وی فعالیت هنری را در حوزه هنری تبلیغات اسلامی آغاز کرد. او در مقام کارگردان و نویسنده در زمینه سینما فعالیت داشته و به عنوان عضو هیئت انتخاب و داوران در جشنواره های متعدد همکاری داشته است.
پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از 2 تا 5 بهمن ماه در قم برگزار می شود.
این جشنواره توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در قم برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  مسعود زنده روح کرمانی داور جشنواره ملی عکس ایران گفت: عکاسی طبیعت برای مردم جذاب است.
 • برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش بعدازظهر روز پنجشنبه 5 بهمن ماه در حالی برگزار شد که سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و اراد اسلامی مملو از علاقه مندان به هنر هفتم بود.
 • چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  نظام کیایی رئیس صنف صدابرداران سینمای ایران در باره برگزاری جشنواره گفت: برگزاری جشنواره نماز ونیایش گام مهمی در نهادینه کردن فرهنگ عبادت در جامعه و به خصوص جوانها است و باید جشنواره و برگزاریش مورد حمایت جدی قرار بگیرد.
 • گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  جشنواره نماز و نیایش روز اول خود را در حالی پشت سرگذاشت که 42 فیلم کوتاه، فیلم سینمایی شور شیرین مجید اردکانی ونقد و بررسی فیلمهای بخش مسابقه از برنامه های اصلی آن بود.
 • پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین در حرم حضرت معصومه (س) افتتاح شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شب گذشته – اول بهمن ماه – پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حرم مطهر حضرت معصومه (س) جشنواره ملی نماز و نیایش با سخنان استاد حوزه و دانشگاه و تقدیر وی از برگزارکنندگان این جشنواره افتتاح شد.
آخرین خبرها