آخرین مهلت شرکت در جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین

در حالی که با یک هفته تمدید؛ امروز 27 آبان ماه آخرین مهلت شرکت در پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین است بیش از یک هزار اثر به دبیرخانه جشنواره رسیده و ثبت نام همچنان ادامه دارد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در این دوره از جشنواره که تا کنون با استقبال چشمگیر علاقه مندان روبرو بوده متقاضیان تا ساعت 24 فرصت دارند از طریق سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir برای شرکت در سه بخش فیلم کوتاه، عکس و فیلمنامه اقدام نمایند.
شایان ذکر است در بخش فیلم کوتاه، بخش فیلمهای 110 ثانیه ای با جایزه ای مستقل و حمایت از تولید اثر بعد نیز لحاظ گردیده است. در پایان به اطلاع میرساند، هیات های انتخاب و داوری از هفته آتی کار خود را آغاز و اسامی راه یافتگان از طریق سایت اعلام شده اطلاع رسانی خواهد شد.
پنجمین جشنواره ملی  نماز و نیایش به روایت دوربین از 2 تا 5 بهمن ماه توسط انجمن سینمای جوانان ایران و اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم در قم برگزار خواهد شد.

برگزاری جشنواره عکس تعداد مشتاقان عکاسی را افزایش می دهد
افشین بختیار عکاس و مدرس رشته عکاسی در باره تاثیرات برگزاری این جشنواره عنوان کرد: برگزاری این جشنواره با توجه به موضوعش (طبیعت) ارزشمند و در خور توجه است و عکاسان جوان را مشتاق و علاقمند می کند که بروند در حوزه عکاسی طبیعت عکاسی کنند.
این مدرس عکاسی با تاکید بر لزوم گسترش جشنواره عنوان کرد: اگر جشنواره در ابعاد گسترده برگزار شود تعداد زیادی عکس از سراسر کشور در جشنواره حضور پیدا می کنند. بارها دیده ام ازشهرها و مناطقی عکس به جشنواره ارسال می شود که تا به حال کمتر مجال رقابت کردن را پیدا کرده اند. عکاسهایی از طبیعت را در این جشنواره دیده ام که در مناطقی گرفته شده است که بارها از کنار آنها عبور کرده بودم اما از چنین زاویه ای به طبیعت آنجا نگاه نکرده بودم و این مسئله خیلی برایم خوشایند است.
بختیار با اشاره به افزایش آگاهی و دانش کاری عکاسان جوان افزود: برخی از این جوانها عکس های می گیرند که من را شگفت زده می کند و معتقدم باید از این استعدادها حمایت لازم را انجام داد و جشنواره یکی از مکان هایی است که استعداد این جوانها را به منصه ظهور در می آورد. آمارها نشان می دهد برگزاری جشنواره های عکاسی باعث شده که مشتاقان عکاسی زیادتر بشود و می بایست با افزایش جوایز انگیزه در بین عکاسان بیشتر از این شود.
دومین جشنواره ملی عکس ایران با موضوع طبیعت زیبای ایران توسط انجمن سینمای جوانان ایران و به دبیری هاشم میرزاخانی از 24 دی تا 7 بهمن ماه در موسسه فرهنگی و هنری صبا برگزار می شود.
علاقه مندان تا پایان روز شنبه 27 آبان ماه جهت ثبت نام و شرکت در جشنواره از طریق سایت انجمن به نشانی www.iycs.ir فرصت دارند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  مسعود زنده روح کرمانی داور جشنواره ملی عکس ایران گفت: عکاسی طبیعت برای مردم جذاب است.
 • برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش بعدازظهر روز پنجشنبه 5 بهمن ماه در حالی برگزار شد که سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و اراد اسلامی مملو از علاقه مندان به هنر هفتم بود.
 • چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  نظام کیایی رئیس صنف صدابرداران سینمای ایران در باره برگزاری جشنواره گفت: برگزاری جشنواره نماز ونیایش گام مهمی در نهادینه کردن فرهنگ عبادت در جامعه و به خصوص جوانها است و باید جشنواره و برگزاریش مورد حمایت جدی قرار بگیرد.
 • گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  جشنواره نماز و نیایش روز اول خود را در حالی پشت سرگذاشت که 42 فیلم کوتاه، فیلم سینمایی شور شیرین مجید اردکانی ونقد و بررسی فیلمهای بخش مسابقه از برنامه های اصلی آن بود.
 • پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین در حرم حضرت معصومه (س) افتتاح شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شب گذشته – اول بهمن ماه – پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حرم مطهر حضرت معصومه (س) جشنواره ملی نماز و نیایش با سخنان استاد حوزه و دانشگاه و تقدیر وی از برگزارکنندگان این جشنواره افتتاح شد.
آخرین خبرها