آخرین مهلت شرکت در دو جشنواره پیشروی سینمای جوان

متقاضیان  فقط 5 روز تا پایان مهلت ثبت نام در  دومین جشنواره ملی عکس ایران و جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین فرصت دارند.
به گزارش  «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، در حالی که تنها پنج روز به آخرین مهلت دریافت آثار برای شرکت در جشنواره ملی عکس ایران و پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین باقی است بیش از صدها  قطعه عکس، فیلم کوتاه و فیلمنامه از سراسر کشور برای شرکت در این دو جشنواره ثبت نام کرده اند.
در پی اعلام دبیرخانه جشنواره، نظر به برگزاری جلسه انتخاب و داوری آثار جشنواره ملی عکس ایران توسط پنج عکاس و کارشناس نامی کشور در زمینه عکاسی طبیعت در سوم آذر ماه، آخرین مهلت دریالفت آثار 27 آبان ماه خواهد بود و تمدید نخواهد شد و همچنین آخرین مهلت شرکت در جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین نیز همین تاریخ اعلام شده است، لذا از علاقه مندان درخواست شده نسبت به ثبت نام  آثار خود عجله کنند.
فراخوان جشنواره های مذکور بر روی پایگاه اینترنتی www.cinemajavanan.ir  و یا www.iycs.ir   قراردارد. علاقه مندان می توانند برای ثبت نام از این طریق اقدام  نمایند.
قابل ذکر است جشنواره ملی عکس ایران به هر عکس راه یافته به نمایشگاه، مبلغ پانصدهزار ریال به عنوان حق تألیف پرداخت  می نماید و به نفرات اول تا پنجم و همچنین برترین استعداد جوان در مجموع شصت و چهار میلیون ریال جایزه نقدی اهدا خواهد کرد و جشنواره نماز و نیایش به روایت دوربین نیز یکصدوسی میلیون ریال جایزه نقدی به همراه شش حمایت از تولید فیلم و 4 امکان تولید به برترین فیلمنامه ها را اهدا خواهد کرد.
دومین جشنواره ملی عکس ایران توسط انجمن سینمای جوانان ایران از 27 دی آبان تا 7 بهمن ماه سال جاری در موسسه فرهنگی و هنری صبا و جشنواره ملی نماز و نیایش نیز از 2 تا 5 بهمن ماه در قم برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  هنرمند باید از یک روح تعهد و ارزش محوری برخوردار باشد

  مسعود زنده روح کرمانی داور جشنواره ملی عکس ایران گفت: عکاسی طبیعت برای مردم جذاب است.
 • برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  برگزیدگان جشنواره ملی نماز و نیایش معرفی شدند

  مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش بعدازظهر روز پنجشنبه 5 بهمن ماه در حالی برگزار شد که سالن شهید آوینی اداره کل فرهنگ و اراد اسلامی مملو از علاقه مندان به هنر هفتم بود.
 • چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  چند خبر از پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  نظام کیایی رئیس صنف صدابرداران سینمای ایران در باره برگزاری جشنواره گفت: برگزاری جشنواره نماز ونیایش گام مهمی در نهادینه کردن فرهنگ عبادت در جامعه و به خصوص جوانها است و باید جشنواره و برگزاریش مورد حمایت جدی قرار بگیرد.
 • گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  گزارش اولین روز برگزاری پنجمین جشنواره نماز و نیایش

  جشنواره نماز و نیایش روز اول خود را در حالی پشت سرگذاشت که 42 فیلم کوتاه، فیلم سینمایی شور شیرین مجید اردکانی ونقد و بررسی فیلمهای بخش مسابقه از برنامه های اصلی آن بود.
 • پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره نماز و نیایش افتتاح شد

  پنجمین جشنواره ملی نماز و نیایش به روایت دوربین در حرم حضرت معصومه (س) افتتاح شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، شب گذشته – اول بهمن ماه – پس از اقامه نماز مغرب و عشا در حرم مطهر حضرت معصومه (س) جشنواره ملی نماز و نیایش با سخنان استاد حوزه و دانشگاه و تقدیر وی از برگزارکنندگان این جشنواره افتتاح شد.
آخرین خبرها