حقیقت، عصر جدید و فلسطین میزبانان جشنواره «سینما حقیقت»

ششمین جشنواره بین المللی «سینما حقیقت» قرار است در سینما فلسطین، عصر جدید و سالن «سینما حقیقت» به نمایش آثار بپردازد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ششمین جشنواره بین المللی «سینما حقیقت» با ۱۲ بخش موضوعی و چندین بخش جنبی آثار مستند متعددی را به نمایش خواهد گذاشت و به همین جهت امسال علاوه بر سه سالن سینما فلسطین، سالن های سینما عصر جدید و همچنین سالن «سینما حقیقت» به نمایش آثار مستند اختصاص دارد تا به این ترتیب طی هشت روز برپایی جشنواره ۶ سالن سینما میزبان مخاطبان فیلم مستند باشد.
همچنین گفتنی است هر فیلم در دو نوبت و در دو سینمای مجزا به نمایش درخواهد آمد تا کسانی که امکان تماشای یک فیلم مستند را در زمان مشخص شده ندارند با مراجعه به سینمای دیگر و در زمان متفاوتی به تماشای اثر مورد علاقه خود بنشینند.
ششمین جشنواره بین المللی «سینما حقیقت» ۱۳ تا ۲۰ آبان ماه برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • لوح سپاس «سینماحقیقت» به شفیع آقامحمدیان اهدا شد

  لوح سپاس «سینماحقیقت» به شفیع آقامحمدیان اهدا شد

  بدنبال برگزاری موفقیت آمیز جشنواره سینماحقیقت که با استقبال اهالی هنر، مستندسازان و ... همراه شد، جواد شمقدری ریاست محترم سازمان سینمایی کشور لوح سپاسی را تقدیم شفیع آقامحمدیان دبیر جشنواره سینماحقیقت کرد.
 • خورشیدی: استقبال 80 هزار نفری از جشنواره سینماحقیقت

  خورشیدی: استقبال 80 هزار نفری از جشنواره سینماحقیقت

  قائم مقام اجرایی جشنواره سینماحقیقت، مجموع مخاطبین این دوره را بالای 80 هزار نفر اعلام کرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مجموع مخاطبین جشنواره طی 8 روز برنامه در 6 سالن سینما فلسطین، عصرجدید و حقیقت، حدود 30 هزار نفر بود.
 • حاشیه‏های مراسم اختتامیه ششمین جشنواره «سینما حقیقت»

  حاشیه‏های مراسم اختتامیه ششمین جشنواره «سینما حقیقت»

  مهم‌ترین جشن سینمای مستند ایران به کار خود پایان داد و هر یک از برگزیدگان یک کاشی به پازل گوشه سن اضافه کردند تا در نهایت عبارت آغاز هفتمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم مستند ایران «سینما حقیقت» بر صفحه نقش ببندد تا به همه یادآوری کند سینمایی که خود حقیقت است؛ هرگز از پای نخواهد نشست.
 • برگزیدگان ششمین جشنواره «سینماحقیقت» معرفی شدند

  برگزیدگان ششمین جشنواره «سینماحقیقت» معرفی شدند

  مراسم اختتامیه جشنواره «سینما حقیقت» با حضور سیدمحمد حسینی وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی، جواد شمقدری رئیس سازمان سینمایی، جلیل عرفان‎منش معاون سازمان سینمایی و شفیع آقامحمدیان دبیر جشنواره در تالار وحدت برگزار شد.
 • ورهرام: دماوند از 150 سال پیش مورد توجه اروپائیان بوده است

  ورهرام: دماوند از 150 سال پیش مورد توجه اروپائیان بوده است

  جلسه نقد و بررسی فیلم مستند بلند «از آلپ تا دماوند» با حضور فرهاد ورهرام کارگردان این فیلم مستند، علی علایی مجری- کارشناس و علی اصغر کشانی منتقد سینما در حاشیه جشنواره بین المللی سینماحقیقت برگزار شد.
آخرین خبرها