اسامی فیلم‌های پویانمایی «دنا» اعلام شد

اسامی فیلمسازان راه یافته به بخش مسابقه پویانمایی جشنواره منطقه‌ای دنا اعلام شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان، از مجموع  فیلم های رسیده به بخش مسابقه جشنواره دنا، با نظر هیات انتخاب شامل سعید رجبی فروتن، سعید مترصد و سلیم غفوری هفده فیلم پویانمایی به بخش مسابقه چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان  راه یافت.
اسامی آثار به شرح ذیل اعلام شده است:
زندگی من ساخته امیررضا جلالیان و مهری رحیم زاده از قزوین، ماهی کاغذی ساخته حسن علیرضایی از اصفهان، مترسک ساخته حسن علیرضایی از اصفهان، سقوطساخته احمد تیموری از اصفهان، سقفی از آتش ساخته میلاد طوسی از تهران، نقش ساخته زیبا ارژنگ از تهران، هنوز انسان چیزی به آب می گوید ساخته منصوره مولوی و زهرا امینی پور از قم، گربه سیاه گربه سفید ساخته آزاده کرم بارنگی از قزوین، اگر پرنده بیاد ساخته آرش علیپور از قزوین، رسم بر اینست ساخته آرش علیپور از قزوین، آب را گل نکنیم... ساخته سلمان ارژن از تهران، آخرین سیب باغبان ساخته علی آقایی از تهران، زیبایی ساخته سامان قاید حسینی از اهرم، آن که گفت نه ساخته داریوش اسکویی از تهران، سایه ساخته بهرام اکاران از دهدشت، پله به پله نقطه به نقطه ساخته شهین دهقانی از برازجان، مجنون تر از کبریت ساخته شهین دهقانی از برازجان.

اسامی آثار راه یافته در سایر بخشهای داستانی و مستند نیز تا پایان هفته از طریق سایت انجمن به نشانی www.cinemajavanan.ir ویا www.iycs.ir اعلام خواهد شد.
چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با نام دنا از 19 تا 22 تیر ماه 1391 با حضور استانهای البرز، تهران، قم، سمنان،مازندران،قزوین، فارس، كهگیلویه وبویراحمد، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و یزد توسط اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان كهكیلویه وبویراحمد  و انجمن سینمای جوانان ایران در یاسوج برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • شمقدری: هنرمند وقتی همراه مردم باشد می‎تواند جاودانه شود

  شمقدری: هنرمند وقتی همراه مردم باشد می‎تواند جاودانه شود

  در آیین پایانی چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان که شب گذشته - 22 تیر -در یاسوج برگزار شد، ریاست سازمان امورسینمایی و سمعی وبصری حضور یافت.
 • جشنواره منطقه‎ای «دنا» به کار خود پایان داد

  جشنواره منطقه‎ای «دنا» به کار خود پایان داد

  شب گذشته چهل وهشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان - دنا در یاسوج به کار خود پایان داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره پس از چهار روز برگزاری در استان کهکیلویه و بویراحمد 22 تیرماه در سالن سینمای اداره ارشاد استان به کار خود پایان داد.
 • چند خبر از جشنواره منطقه‎ای «دنا»

  چند خبر از جشنواره منطقه‎ای «دنا»

  هنرمندان جشنواره منطقه ای سینمای جوان از داوود رشیدی در یاسوج استقبال کردند.
 • برنامه روز دوم جشنواره منطقه‎ای «دنا» اعلام شد

  برنامه روز دوم جشنواره منطقه‎ای «دنا» اعلام شد

  محمدعلی کشاورز بازیگر با سابقه تئاتر ، سینما و تلویزیون در باره تاثیرات برگزاری این جشنواره گفت : هر جشنواره ای با هر موضوعی که برگزار شود به رشد و اعتلای سینما کمک می کند.
 • جشنواره منطقه‏ای «دنا» افتتاح شد

  جشنواره منطقه‏ای «دنا» افتتاح شد

  مراسم افتتاحیه چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان «دنا» برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شب گذشته جشنواره «دنا» در محل سالن روباز امام رضا(ع) مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی شهرستان یاسوج رسما کار خود را آغاز کرد.
آخرین خبرها