هیات انتخاب و داوری جشنواره «دنا» معرفی شدند

سعید رجبی فروتن، سلیم غفوری ، سعید مترصد ، محمد تقی فهیم، علی درخشی، هادی مقدم دوست ، اسماعیل عباسی، افشین شاهرودی و علیرضا کریمی صارمی در سه بخش فیلم، فیلمنامه و عکس چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان آثار بخش مسابقه را انتخاب و سپس این آثار را داوری می كنند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سعید رجبی فروتن دانش آموخته سینما، کارشناس ارشد مدیریت رسانه، مدرس ،سلیم غفوری مستند ساز  و سعید مترصد کارشناس کارگردانی، نویسنده ، کارگردان و فیلمساز فیلم کوتاه انتخاب فیلم های بخش مسابقه جشنواره دنا را برعهده دارند.
در این بخش هیات داوران 13 تندیس و 3 دیپلم افتخار و در مجموع یكصدوپانزده میلیون ریال جایزه نقدی به همراه حمایت از تولید به برگزیدگان اهدا خواهند كرد.
همچنین، محمد تقی فهیم منتقد،فیلمنامه نویس و فعال در عرصه مطبوعات کشور ، علی درخشی فیلمنامه نویس و فیلمساز به همراه هادی مقدم دوست فیمنامه نویس، فیلمساز و روزنامه نگار  پس از انتخاب فیلمنامه های بخش مسابقه جشنواره دنا نفرات اول تا سوم برتر در این جشنواره را به همراه بهترین فیلمنامه در بخش ویژه ( اقتباس از متون كهن و معاصر ایرانی) را معرفی می کنند.
هیات داوران بخش عکس نیز اعلام شدند: اسماعیل عباسی، عکاس، مدرس دانشگاه، نویسنده و مولف و دبیر و داور جشنواره های متعدد عکاسی که سردبیری نشریه عکس را در کارنامه خود دارد، افشین شاهرودی فارغ التحصیل ارتباط تصویری، مدرس، عکاس، دبیر و داور جشنواره های عکاسی و صاحب امتیاز و مدیرمسئول فصلنامه نشریه عکاسی خلاق و علیرضا کرمی صارمی کارشناس ارشد عکاسی، مدیرگروه عکاسی دانشکده خبر و مدرس و عکاس انتخاب و داوری عکسهای 48 مین جشنواره منطقه ای سینمای جوان را برعهده دارند و ضمن معرفی نفرات اول تا سوم یک نفر را به عنوان استعداد جوان در این بخش انتخاب می نمایند.
چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان با نام دنا از 19 تا 22 تیر ماه 1391 با حضور استانهای البرز، تهران، قم، سمنان،مازندران،قزوین، فارس، كهگیلویه وبویراحمد، بوشهر، چهارمحال و بختیاری، اصفهان و یزد توسط اداره كل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان کهکیلویه وبویراحمد  و انجمن سینمای جوانان ایران در یاسوج برگزار خواهد شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • شمقدری: هنرمند وقتی همراه مردم باشد می‎تواند جاودانه شود

  شمقدری: هنرمند وقتی همراه مردم باشد می‎تواند جاودانه شود

  در آیین پایانی چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان که شب گذشته - 22 تیر -در یاسوج برگزار شد، ریاست سازمان امورسینمایی و سمعی وبصری حضور یافت.
 • جشنواره منطقه‎ای «دنا» به کار خود پایان داد

  جشنواره منطقه‎ای «دنا» به کار خود پایان داد

  شب گذشته چهل وهشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان - دنا در یاسوج به کار خود پایان داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره پس از چهار روز برگزاری در استان کهکیلویه و بویراحمد 22 تیرماه در سالن سینمای اداره ارشاد استان به کار خود پایان داد.
 • چند خبر از جشنواره منطقه‎ای «دنا»

  چند خبر از جشنواره منطقه‎ای «دنا»

  هنرمندان جشنواره منطقه ای سینمای جوان از داوود رشیدی در یاسوج استقبال کردند.
 • برنامه روز دوم جشنواره منطقه‎ای «دنا» اعلام شد

  برنامه روز دوم جشنواره منطقه‎ای «دنا» اعلام شد

  محمدعلی کشاورز بازیگر با سابقه تئاتر ، سینما و تلویزیون در باره تاثیرات برگزاری این جشنواره گفت : هر جشنواره ای با هر موضوعی که برگزار شود به رشد و اعتلای سینما کمک می کند.
 • جشنواره منطقه‏ای «دنا» افتتاح شد

  جشنواره منطقه‏ای «دنا» افتتاح شد

  مراسم افتتاحیه چهل و هشتمین جشنواره منطقه ای سینمای جوان «دنا» برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» شب گذشته جشنواره «دنا» در محل سالن روباز امام رضا(ع) مجتمع فرهنگی و هنری ارشاد اسلامی شهرستان یاسوج رسما کار خود را آغاز کرد.
آخرین خبرها