فعالیت دبیرخانه جشنواره رویش و رونمايی از سايت جديد

با راه‌اندازی سایت جدید جشنواره رویش، امکان طرح مباحث حوزه سینمای دینی توسط هنرمندان و علاقه‌مندان در این سایت میسر شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره رویش، از این پس هنرمندان می‌توانند مباحث،نظرات و دیدگاه‌های خود را در زمینه سینمای دینی و جشنواره رویش با مسوولان جشنواره از طریق این پایگاه خبری در میان بگذارند. این نظرات پس از  بررسی، در پایگاه اطلاع رسانی رویش منتشر می‌شود.
این پایگاه حاوی اطلاعات جامع در زمینه هفتمین جشنواره رویش اعم از اخبار، گزارش،گفت‌وگوها، گالری عکس، فراخوان و نحوه ارسال آثار است.
هنرمندان و علاقه مندان می‌توانند برای مطالعه دقیق جزئیات ، آشنایی با سایت و برقرای ارتباط با روابط عمومی جشنواره به آدرس  www.ruyeshfestival.ir  مراجعه کنند.
هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش از 29 مهر تا دوم آبان ماه در مشهد مقدس برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش

  معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش

  برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش طی مراسمی در سالن همایش‌های صداوسیمای شهر مشهد معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سهیل جهان بیگلری گفت: سپاس از لطف و عنایت حضرت حق که در جوار امام مهر هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش را به انجام و سرانجام رساندیم.
 • سینمای ایران به یک مدرسه بزرگ فیلمسازی تبدیل شده‌است

  راشد رادوان فیلمساز لبنانی- اسپانیایی تاکید کرد جشنواره فیلم رویش می‌تواند با سیاست‌های اسلام‌هراسی مبارزه کند.
 • جشنواره رویش برای پیگیری اهداف نیازمند آکادمی است

  جشنواره رویش برای پیگیری اهداف نیازمند آکادمی است

  دکتر ابراهیم فیاض در جریان نشست‌های جشنواره رویش تاکید کرد این رویداد سینمایی برای پیگیری اهداف خود نیازمند یک آکادمی است. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سومین نشست نسبت دین و سینما در هتل پردیسان مشهد، محل استقرار مهمانان و برگزارکنندگان جشنواره رویش برگزار شد.
 • سهیل جهان‌بیگلری به جشنواره رویش پیام داد

  سهیل جهان‌بیگلری دبیر هفتمین جشنواره فیلم‌های یوتاه دینی رویش همزمان با شروع به یار جشنواره دیدگاه خود را درباره برگزاری این رویداد سینمایی بیان یرد.
 • پیام رئیس حوزه هنری به «جشنواره رویش»

  پیام رئیس حوزه هنری به «جشنواره رویش»

  محسن مومنی ‌شریف رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی همزمان با برپایی هفتمین رویش در پیامی تاكید كرد جشنواره افق‌های جدیدی را پیش روی هنرمندان قرار خواهد داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به همه هنرمندانی كه در جوار بارگاه هشتمین علت ایجاد هستی گرد آمده‌اند، درود می‌فرستم.