«سهیل جهان بیگلری» دبیر جشنواره رویش شد

«سهیل جهان بیگلری» دبیر هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از پایگاه خبری حوزه هنری، محسن مومنی شریف، رئیس حوزه هنری طی حکمی سهیل جهان بیگلری را به سمت دبیر هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش منصوب کرد.
در این حکم آمده است:
امید دارم با پیگیری مجدانه جناب عالی و هکاران مراکز استانی ارتباط مستقیم با فیلم سازان و شرکت کنندگان دوره های قبل رویش و تلاش برای شناسایی و دعوت از استعدادهای تازه در عرصه فیلم کوتاه به طور جدی پیگیری شود.
تقویت تکنیک‌های فنی و هنری و همچنین محتوایی تولیدات از طریق برگزاری کارگاه‌های تخصصی و جلسات نقد و بررسی با حضور استادان و پیشکسوتان صاحب نظر، برنامه‌ریزی برای حمایت از فیلمسازان مراکز استانی و برگزیدگان دوره‌های قبل و با توجه به اهداف و سیاست‌های جشنواره از دیگر مواردی است که در این حکم بر پیگیری آن تاکید شده است.
زمینه‌سازی برای عرضه آثار برجسته رسیده به جشنواره از طریق رسانه‌های تصویری و شبکه ویدئویی فیلم کوتاه به مخاطبان و زمینه‌سازی برای آشنایی و تعامل هر چه بیشتر فیلم سازان ایرانی با فیلم‌سازان جهان اسلام و برنامه‌ریزی برای گسترش و تعمیق فاخرترین و مترقی‌ترین اصول و ارزش‌های انسانی یعنی اسلام مبین در عرصه تولیدات سینمایی از جمله مواردی است که باید مد نظر قرار گیرد.
هفتمین جشنواره فیلم کوتاه «رویش» همچون دوره‌های قبل، به منظور تبیین حقایق دینی و با هدف سعادت حقیقی بشر،از 29 مهرماه تا 2 آبان ماه 1390 در جوار بارگاه ثامن الحجج برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان تا ۲۰ شهریور مهلت دارند در جشنواره شرکت کنند. اطلاعات بیشتر اینجا در دسترس است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش

  معرفی برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش

  برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش طی مراسمی در سالن همایش‌های صداوسیمای شهر مشهد معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سهیل جهان بیگلری گفت: سپاس از لطف و عنایت حضرت حق که در جوار امام مهر هفتمین جشنواره فیلم کوتاه دینی رویش را به انجام و سرانجام رساندیم.
 • سینمای ایران به یک مدرسه بزرگ فیلمسازی تبدیل شده‌است

  راشد رادوان فیلمساز لبنانی- اسپانیایی تاکید کرد جشنواره فیلم رویش می‌تواند با سیاست‌های اسلام‌هراسی مبارزه کند.
 • جشنواره رویش برای پیگیری اهداف نیازمند آکادمی است

  جشنواره رویش برای پیگیری اهداف نیازمند آکادمی است

  دکتر ابراهیم فیاض در جریان نشست‌های جشنواره رویش تاکید کرد این رویداد سینمایی برای پیگیری اهداف خود نیازمند یک آکادمی است. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سومین نشست نسبت دین و سینما در هتل پردیسان مشهد، محل استقرار مهمانان و برگزارکنندگان جشنواره رویش برگزار شد.
 • سهیل جهان‌بیگلری به جشنواره رویش پیام داد

  سهیل جهان‌بیگلری دبیر هفتمین جشنواره فیلم‌های یوتاه دینی رویش همزمان با شروع به یار جشنواره دیدگاه خود را درباره برگزاری این رویداد سینمایی بیان یرد.
 • پیام رئیس حوزه هنری به «جشنواره رویش»

  پیام رئیس حوزه هنری به «جشنواره رویش»

  محسن مومنی ‌شریف رئیس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی همزمان با برپایی هفتمین رویش در پیامی تاكید كرد جشنواره افق‌های جدیدی را پیش روی هنرمندان قرار خواهد داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به همه هنرمندانی كه در جوار بارگاه هشتمین علت ایجاد هستی گرد آمده‌اند، درود می‌فرستم.
آخرین خبرها