برگزیدگان جشنواره فیلم تصویر معرفی شدند

برگزیدگان جشنواره فیلم تصویر طی مراسمی در خانه هنرمندان ایران معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در بخش فیلم‌های نیمه‌بلند از 15 تا 45 دقیقه تندیس جشنواره فیلم تصویر به میلاد ثابت کار برای فیلم همه‌چیز سر جاشه تعلق گرفت و آیدین افخمی کارگردان فیلم سیانور دیپلم افتخار گرفت.
انوشیروان مسعودی برای فیلم اینجا تهران است صدای...، عطیه عطارزاده برای فیلم ایمان بیاوریم و هادی آفریده برای فیلم خاطره نی‌آوران تقدیر شدند.
در بخش فیلم‌های کوتاه تا 15 دقیقه نیز تندیس به محمد جواد قاسم‌پور برای فیلم  تیر رسید و هدی اصفهانی برای انیمیشن چتر رنگی، میلاد شاه‌جانی برای فیلم شاه گفت نزن و عکاسی آغاز شد، میلاد مرتضی‌پور برای فیلم جایی مثل بهشت دیپلم افتخار و سکه بهار آزادی گرفتند.
حسین براتی برای فیلم نزدیک‌تر، داریوش نهداران برای فیلم با مورچه‌ها می‌رقصد لوح تقدیر و آرمان فیاض، میثاق نزهت‌شعار و یاسر شعبانی نیز تقدیری‌های گارگاه چای بودند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر

  برگزیدگان پانزدهمین جشنواره فیلم تصویر

  مراسم اختتامیه پانزدهمین جشن تصویر سال و جشنواره فیلم تصویر با یک خواستگاری و معرفی یک پدیده در خانه هنرمندان برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» تصویر سال همچنین از قصیده گلمکانی که در یک سال ۸ فیلم کوتاه ساخته و توانسته در جشنواره‌های جهانی جایزه کسب کند، با اهدای لوح و تندیس به عنوان «پدیده سال» تقدیر کرد.
 • داوران جشنواره فیلم تصویر معرفی شدند

  هیات داوران جشنواره فیلم تصویر در بخش جوانان زیر 25 سال معرفی شدند.
 • نمایش مستند پشت صحنه «درباره الی» در تصویر سال

  مستند پشت صحنه درباره الی ساخته‌ مریم نراقی و حمیدرضا قربانی در تصویر سال به نمایش در می‌آید.
 • نخستین نمایش «مرد چای» حمید جبلی در جشنواره فیلم تصویر

  نخستین نمایش «مرد چای» حمید جبلی در جشنواره فیلم تصویر

  مستند مرد چای ساخته‌ حمید جبلی در نخستین نمایش خود در جشنواره فیلم تصویر به ‌نمایش درمی‌آید. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از دبیرخانه تصویرسال، مستند مرد چای که مراحل ساخت آن سه سال به‌طول انجامیده است، درباره‌ «احمد یاوری»، یکی از شاخص‌ترین چهره‌های عاشق سینما، در میان عوامل تولید فیلم‌های سینمایی به ‌شمار می‌رود.
 • برنامه نمایش فیلم‌ هفته دوم جشن تصویر

  فیلم‌های ‌جشن تصویر سال از نهم تا 13 اسفند در خانه هنرمندان به نمایش درمی‌آیند.
آخرین خبرها