چرا توقف کنیم؟

چرا توقف کنیم؟

از امروز «پایگاه خبری فیلم کوتاه» را با ظاهر و عملکرد جدیدی می‌بینید و ما در غالب چندرسانه‌ای (مالتی‌مدیا) سعی می‌کنیم خدمات تکمیل‌تر و متنوع‌تری را به مخاطبان‌مان ارائه دهیم و خوشحالیم که اعلام کنیم برای رسیدن به شکل جدید نیز تمام تلاش‌هایمان برای گرفتن هر گونه حمایت مادی یا معنوی از هر نهادی مانند سال 83 بی‌نتیجه ماند. کمک به ارتقا یافتن این رسانه مانند راه‌اندازیش اصولا در حیطه مسئولیت کسی نبود و خودمانی‌تر همه چیز مشکل خودمان بود!
فراخوانی برای تمام فصول

فراخوانی برای تمام فصول

امروز «پایگاه خبری فیلم کوتاه» چهار ساله می‌شود. همه چیز طبق روال چهار سال گذشته در حال انجام است. صبح‌ها با دل‌شوره خبر تازه از خواب بیدار می‌شویم. شب‌ها با خستگی بیش از 10 ساعت کار روزانه به خواب می‌رویم. اگر هم کامپیوترمان خراب شد، مانیتورمان سوخت، ریبون فکس تمام شد، قبض تلفن و موبایل آمد؛ هنوز پدری هست که دستمان را بگیرد. هر چند پیر و مریض. اما شکر خدا هست و ما هر روز برای سلامتی‌اش دعا می‌کنیم که باشد و بماند و سایه‌اش بر سر ما و «پایگاه خبری فیلم کوتاه» باشد.
دیدگاه‌های مخاطبان «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به مناسبت سالگرد

دیدگاه‌های مخاطبان «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به مناسبت سالگرد

امروز به مناسبت چهارمین سالگرد «پایگاه خبری فیلم کوتاه» انتقادها و پیشنهادهای برخی مخاطبین‌مان را می‌خوانید. با دوستان زیادی تماس گرفتیم تا نظرات‌شان را جویا شویم. برخی تلفن‌هایشان در دسترس نبود یا شماره‌‌هایشان عوض شده بود. برخی را سعی کردیم از طریق ایمیل‌هایی که از آنها داشتیم آگاه کنیم. دوستان زیادی لطف داشتند و ما را از انتقادها و پیشنهادهایشان آگاه کردند. که امروز همه را بی‌‌ویرایش و ‌کم‌وکاست، به ترتیب حروف الفبا (براساس نام‌خانوادگی) خواهید خواند.
آرشیو
آخرین خبرها