«حسام‌الدین سراج» در اختتامیه همایش عاشورا می‌خواند

همزمان با برگزاری مراسم اختتامیه دومین همایش «تصویر عاشورا»، حسام‌الدین سراج به همراه تنی چند از اعضای گروه بیدل، قطعات عاشورایی اجرا خواهد کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، در این مراسم که از ساعت 18 عصر سه‌شنبه 10 دی‌ماه 1387در فرهنگسرای هنر برگزار خواهد شد، پس از شعرخوانی عاشورایی و اهدای جوایز برگزیدگان همایش، حسام‌الدین سراج همراه با شهرام میرجلالی (نوازنده عود)، داود ورزیده (نوازنده نی)، مسعود حبیبی (نوازنده دف و پرکاشن) و جمعی دیگر از نوازندگان سازهای کوبه‌ای، اقدام به اجرای برخی قطعات آلبوم «وداع» با مضمون نهضت و سوگواره «عاشورا» خواهند کرد.
علاقه‌مندان به منظور حضور در این مراسم باید هماهنگی لازم را با «روابط‌ عمومی» مرکز گسترش سینمای مستندو تجربی (از طریق شماره تلفن و فکس 88511289) به عمل آورند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان دومین همایش تصویر عاشورا معرفی شدند

  برگزیدگان دومین همایش تصویر عاشورا معرفی شدند

  مراسم اختتامیه دومین همایش تصویر عاشورا شب گذشته در فرهنگسرای ارسباران برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم 19 داور از جامعه اصناف سینمای ایران، فیلمسازان، کارشناسان، منتقدان و نمایندگان رسانه‌ها، برگزیدگان خود را معرفی کردند.
 • جمال شورجه: «عاشورا» رمز تعالی هنر است

  «عاشورا» رمز تعالی هنر است و هنرمندان، هرگاه به واقعه‌ «عاشورا» تاسی کرده‌اند، در کار خود موفق بوده‌اند.
 • شجاع‌نوری:همایش تصویر عاشورا نگرش هنرمندان را تغییر می‌دهد

  علیرضا شجاع‌نوری گفت: برگزاری همایش «تصویرعاشورا» در تغییر نگرش هنرمندان به واقعه‌ عاشورا، منشا اثر بوده است.
 • برنامه دومین روز «همایش تصویر عاشورا»

  برنامه دومین روز «همایش تصویر عاشورا»

  در دومین روز از دومین همایش «تصویر عاشورا» یازده فیلم مستند، داستانی و انیمیشن در سالن سینما حقیقت مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش درخواهد آمد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش، سه سانس نمایش فیلم و برگزاری نشست تخصصی با موضوع «عاشورا و سینمای مستند» برنامه‌های دومین روز این همایش است.
 • برنامه روز اول «همایش تصویر عاشورا» اعلام شد

  برنامه روز اول «همایش تصویر عاشورا» اعلام شد

  در اولین روز از دومین همایش «تصویر عاشورا»، 12 فیلم مستند، داستانی و انیمیشن با موضوع نهضت و سوگواره «عاشورا» در سالن «سینما حقیقت» مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی به نمایش عمومی در خواهد آمد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، دومین همایش «تصویر عاشورا» از ساعت ۱۴شنبه هفتم دی‌ماه آغاز بکار خواهد کرد.
آخرین خبرها