برگزیدگان همایش «فیلمنامه و فیلم‌های کوتاه پنج دقیقه‌ای» معرفی شدند

برگزیدگان بخش‌های مختلف همایش فیلمنامه و فیلم‌های کوتاه پنج دقیقه‌ای با حضور مسئولان فرهنگی و جمعی از هنرمندان و سینماگران معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از دبیرخانه این همایش، هیات داوران بخش فیلمنامه متشکل از جمال شورجه، احمد مراد پور و علیرضا طالب‌زاده لوح تقدیر همایش به همراه دو سکه بهار آزادی به تفکیک به هنرمندان خردسال فاطمه میرآخوری و متین کاظمی و جایزه و لوح تقدیر به خاطر تصویرداری حرفه‌ای به گلاره کیازند برای فیلم کوبار اهدا کرد.
در بخش طرح و فیلمنامه جایزه ‌اول به نرگس آبیار برای فیلمنامه تلواسه، محمد حسن ارجمندی برای طرح خاک آسمانی، اسدالله باقرزاده برای فیلمنامه دلیران میمک و حمید عزیری برای فیلمنامه آشنای غریب اهدا شد.
هیات داوران بخش فیلم متشکل از مجید مجیدی، رضا میرکریمی و کمال تبریزی نیز جوایز خود را به فیلم‌های بالاتر از سپیدی از محسن سوهانی، قیمت امنیت از علی ملاقلی‌پور، هما زوربین از محمد جعفر باقردوست، وطن دوستی از مرتضی پایه شناسی و دستخط ساخته مهدی محمدخانی اهدا کردند.
جایزه ویژه این بخش به عنوان اثر برتر به فیلم کوبار ساخته هومن سیدی تعلق گرفت.
همچنین در این همایش از شاعر خراسانی ابوالفضل باقر زاده به خاطر سروده‌هایی درباره دوران دفاع مقدس و شخصیت‌های این دوران تقدیر شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها