آثار جنایی، طنز و ملودرام در پاتوق فیلم کوتاه

فیلم‌های کوتاه «بی‌ریختی»، «پرتاب ناگهانی یک فیل»، «ضد ضربه» و «جای خالی» در هفتمین جلسه از فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، اکران، تحلیل و نقد می‌شوند.
به‌ گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط‌‌‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، هفتمین جلسه از هفتمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه 30 خردادماه، با نمایش 4 فیلم کوتاه، برگزار می‌شود.
در هفتمین جلسه از فصل هفتم پاتوق که توسط انجمن سینمای جوانان ایران برگزار می‌شود، فیلم‌های‌کوتاه «بی‌ریختی» به‌نویسندگی و ‌کارگردانی محمد رحمتی، «پرتاب ناگهانی یک فیل» به‌کارگردانی نازنین چیت‌ساز، «ضد ضربه» به‌نویسندگی و ‌کارگردانی عادل تبریزی و انیمیشن کوتاه «جای خالی» به‌نویسندگی و‌کارگردانی هدیه عطائیان به نمایش درخواهند آمد.
در این رویداد سیدامیر جاوید، منتقد سینما به‌عنوان کارشناس ویژه جلسه هفتم، پس از اکران آثار با کارگردانان فیلم‌های به نمایش درآمده به گفت‌و‌گو نشسته و آثار را مورد تحلیل و بررسی تخصصی قرار خواهد داد. اجرای این برنامه را مصطفی ساجدی بر عهده دارد.
فیلم کوتاه «بی‌ریختی» به‌نویسندگی و‌کارگردانی محمد رحمتی در ژانر «جنایی-پلیسی» و با بازی مهدى حسینى‌نیا، به‌تهیه‌کنندگی مشترک سمانه بهزادپور و میلاد کفایى ساخته شده است.

نازنین چیت‌ساز «پرتاب ناگهانی یک فیل» را در ژانر «ملودرام» کارگردانی کرده است؛ این اثر نوشته مشترک حسن حبیب‌زاده و نازنین چیت‌ساز بوده، به‌تهیه‌کنندگی حسن حبیب‌زاده در انجمن سینمای جوانان ایران- دفتر تهران ساخته شده است.

«ضد ضربه» در ژانر «طنز اجتماعی» به‌نویسندگی و کارگردانی عادل تبریزی، توسط عادل تبریزی و میلاد طاری تهیه‌ شده است.

‌نویسندگی و کارگردانی انیمیشن کوتاه «جای خالی» را نیز هدیه عطائیان در ژانر ملودرام برعهده داشته و این اثر توسط انجمن سینمای جوانان اهواز تهیه شده است.
هفتمین جلسه فصل هفتم پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌ 30 خردادماه ساعت 15 در پردیس سینمایی چارسو، سالن شماره 6 برگزار می‌‌شود و شامل نمایش آثار و جلسه نقد و بررسی خواهد بود. حضور برای تمامی علاقه‌مندان آزاد و رایگان است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها