آغاز به کار رسمی پایگاه خبری «هنرآفرین»

پایگاه خبری «هنرآفرین» با عنوان رسانه هنرآفرینان ایران در بخش‌های سینما، تئاتر، تلویزیون، نمایش خانگی و موسیقی با پیامی از پرویز پرستویی رسما آغاز به کار کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در پیام رکورددار کسب جایزه بازیگری ادوار جشنواره فیلم فجر خطاب به مسعود نجفی مدیرمسئول و صاحب‌امتیاز پایگاه خبری هنرآفرین آمده است:
«با خبر شدم که شما پس از سال‌ها فعالیت مستمر رسانه‌ای، سایتی را به نام پایگاه خبری هنر آفرین یا بهتر بگویم رسانه هنر آفرینان ایران راه‌اندازی کرده‌اید. برای من جای بسی خرسندی است که این اتفاق رخ داده و مهم‌تر اینکه، در معرفی این پایگاه خبری آورده‌اید که قرار است «هنرآفرین»، به عنوان مرجعی موثق و معتبر در حوزه رسانه‌های هنری و رسانه‌ای جهت تکریم هنرمندان واقعی تئاتر، سینما، تلویزیون، موسیقی و هنرهای تجسمی باشد که این اتفاقی مثبت در عرصه رسانه های ما است.
از آنجا که می‌دانم شما حدود بیست سال در این عرصه فعالیت مستمر و تاثیرگذار داشته‌اید، بی‌تردید با راه‌اندازی این پایگاه رسانه‌ای، می‌توانید در ادامه نگاه و سلیقه و امضای خودتان، در عرصه‌ای تازه، رسالت کاری دیرین خود را به‌خوبی انجام دهید و این، یک توان اثبات‌شده است.
ضمن تبریک، آرزوی بهروزی و پیروزی روزافزون برایتان دارم.»
این پایگاه خبری به آدرس www.honarafarinnews.ir که فعالیت آزمایشی‌اش از نیمه آبان‌ماه 1400 آغاز شده، همزمان با برپایی جشنواره‌های فیلم، تئاتر و موسیقی فجر به پوشش مهمترین رویدادهای هنری کشورخواهد پرداخت.
در فاز بعدی قرار است بخش اطلاعات کامل هنرمندان به همراه تصاویرشان به این پایگاه خبری اضافه شود.
«پایگاه خبری فیلم کوتاه» ضمن تبریک برای مدیران و مسئولین این رسانه آرزوی موفقیت دارد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.