گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوان با الئونورا دیانا

گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه این هفته با حضور الئونورا دیانا، هنرمند تجسمی و فیلم‌ساز، برگزار می‌شود.
به‌ گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، چهل‌وچهارمین گفت‌و‌گوی زنده انجمن سینمای جوانان ایران پیرامون فیلم کوتاه با عنوان بر خط فرضی (فصل دوم) ساعت 21 شامگاه چهارشنبه 30 تیرماه 1400 از طریق صفحه معاونت آموزش انجمن به ‌آدرس @amoozsh.iycs برگزار خواهد شد.

عنوان نشست تخصصی این هفته «کارگردانی/ «ملاقات با یک طراح تولید ایتالیایی: فراتر از طراحی ظاهر یک فیلم» است که با حضور الئونورا دیانا و با اجرای عطا مجابی برگزار می‌شود.

الئونورا دیانا یک هنرمند تجسمی، فیلم‌ساز، طراح نور و طراح تولید است که از سال 2002 کار حرفه ای را آغاز کرده. وی از آکادمی هنرهای زیبای آلبرتینا در تورین فارغ التحصیل شده، جایی که در حال حاضر کار و زندگی می‌کند.

 «برخط فرضی» هر هفته ساعت 21 از طریق صفحه اینستاگرام انجمن به نشانی @amoozsh.iycs برگزار می‌شود.

گفتنی است در فصل جدید برخط فرضی، هرماه یک مجری‌کارشناس موضوع واحدی را با حضورکارشناسان سینمایی مورد بررسی قرار خواهد داد و این برنامه چهارشنبه‌ هر هفته از ساعت 21 میزبان یک کارشناس مهمان خواهد بود.

در دومین مجموعه آموزشی از سری جدید برخط فرضی، عطا مجابی به عنوان مجری‌کارشناس، موضوع «کارگردانی فیلم کوتاه» را طی 5 هفته با 5 مهمان این برنامه مورد واکاوی قرار خواهد داد.

تاکنون چهل و سه نشست تخصصی با عنوان «برخط فرضی» در حوزه‌های گوناگون مرتبط با فیلم کوتاه با حضور اساتید برجسته ایرانی و خارجی برگزار شده و ویدیوی نشست‌های قبلی در صفحه یادشده در دسترس علاقه‌مندان است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها