آمار نمایش‌های آنلاین سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

نزدیک به 64 هزار مخاطب در خانه مجازی جشنواره و 13 هزار مخاطب با خرید بلیت و تماشای آنلاین در سه پلت‌فرم‌ به تماشای آثار بخش مسابقه سی وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران نشستند.
به ‌گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، طی 5 روز برگزاری جشنواره سی‌و‌هفتم، درخانه مجازی جشنواره (پلت‌فرم هاشور) جمعا 15 هزار و 994 نفر به تماشای فیلم‌های کوتاه بخش بین‌الملل و 38 هزار و 859 نفر به تماشای فیلم‌های کوتاه بخش ملی نشستند.
همچنین در روز ششم و با تمدید اکران آنلاین به‌دلیل استقبال مخاطبان، در مجموع 8 هزار و 382 نفر از علاقه‌مندان فیلم‌های هر دو بخش بین‌الملل و ملی را در خانه جشنواره تماشا کردند و به این ترتیب جمعا 63 هزار و 253 بازدید آنلاین در خانه جشنواره ثبت شد.
در ایام برگزاری جشنواره سی‌و‌هفتم، در مجموع 12 هزار و 969 نفر از علاقه‌مندان اقدام به خرید بلیت تکی و تماشای آنلاین فیلم‌های کوتاه کردند که این تعداد شامل 6 هزار و 539 نفر در پلت‌فرم «وُدیو»، 2 هزار و 863 نفر در پلت‌فرم «تیوال» و 3هزار و567 نفر در پلت‌فرم «هاشور» است.
همچنین مخاطبان در مجموع 69 بسته فیلم‌های کوتاه را شامل 40 بسته از پلت‌فرم وُدیو، 9 بسته از پلت‌فرم تیوال و 20 بسته از پلت‌فرم هاشور، خریداری کرده و تماشا کردند.

 پنج فیلم پربازدید خانه مجازی جشنواره (پلت‌فرم هاشور) به‌شرح زیر است:
«شاهد» به‌کارگردانی علی عسگری / 1153 بازدید
«وضعیت اورژانسی» به‌کارگردانی مریم اسمی‌خانی / 1108 بازدید
«نوستالژیا» به‌کارگردانی دنبا کرم‌زاده / 1095 بازدید
«ترس خود را جابه‌جا می‌کند» به‌کارگردانی ایمان صالحی / 1046 بازدید
«پانیک» به‌کارگردانی مرتضی فرهادنیا / 997 بازدید

گفتنی‌است جمع کل درآمد حاصل از فروش بلیت در هر سه پلت‌فرم جشنواره سی‌و‌هفتم، مجموعاً 40 میلیون و ششصد و هشتاد و پنج هزارتومان بوده است و عواید حاصل از فروش بلیت بر اساس تعداد بلیت‌های خریداری شده جهت هر اثر به صاحب آن فیلم تعلق می‌گیرد.
سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی یکم تا ششم بهمن به صورت حضوری در پردیس سینمایی ایران مال و به‌صورت آنلاین در سامانه‌های برخط نمایش فیلم و اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران برگزار شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • برگزیدگان سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

  برگزیدگان سی‌وهفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران دوشنبه ششم بهمن‌ماه در پردیس سینمایی ایران‌مال معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این رویداد به کادر درمان که در طول یکسال گذشته به دلیل شیوع کرونا، زحمات زیادی کشیدند، تقدیم شد.
 • اعلام نامزدهای مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

  اعلام نامزدهای مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران

  نامزدهای بخش مسابقه ملی سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی برای اولین بار اعلام شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه»نامزدهای سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به دبیری سیدصادق موسوی در آستانه برگزاری اختتامیه این رویداد سینمایی اعلام شد.
 • هیات ‌داوران ایسفا برای جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  هیات ‌داوران ایسفا برای جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

  اعضای هیات داوران ایسفا در آستانه برگزاری اختتامیه سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، انجمن فیلم کوتاه ایران(ایسفا) همچون سال‌های گذشته، با اهدای مدال از فیلم برگزیده خود در سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران تقدیر خواهد کرد.
 • معرفی منتقدان و کارشناسان نشست‌های ایسفا در روز پنجم از جشنواره ۳۷

  معرفی منتقدان و کارشناسان نشست‌های ایسفا در روز پنجم از جشنواره ۳۷

  امیرشهاب رضویان، سحر عصر آزاد، محمدرضا فرزاد، مسعود امینی تیرانی، نیما عباسپور و احسان طهماسبی کارشناسان و منتقدان ایسفا برای تحلیل و بررسی فیلم‌های پنجمین و آخرین روز از جشنواره سی و هفتم هستند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» نشست‌های نقد و بررسی انجمن فیلم کوتاه ایران(ایسفا) در پنجمین روز از سی و هفتمین جشنواره بین‌الملللی فیلم کوتاه تهران با حضور 6 سینماگر پی گرفته می‌شود.
 • معرفی منتقدان و کارشناسان نشست‌های ایسفا روز چهارم جشنواره ۳۷

  معرفی منتقدان و کارشناسان نشست‌های ایسفا روز چهارم جشنواره ۳۷

  بهمن ارک، آزاده جعفری، حسین عیدی زاده، مجید برزگر و شیرین برق نورد کارشناسان و منتقدان ایسفا برای تحلیل و بررسی فیلم‌های چهارمین روز از جشنواره سی و هفتم هستند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» نشست‌های نقد و بررسی انجمن فیلم کوتاه ایران(ایسفا) در چهارمین روز از سی و هفتمین جشنواره بین‌الملللی فیلم کوتاه تهران با حضور 5 سینماگر پی گرفته می‌شود.
آخرین خبرها