داوران سی‌و‌هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران معرفی شدند

نه داور فیلم‌های سی‌و‌هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران را داوری می‌کنند. 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» اعضای هیات داوران بخش مسابقه ملی جشنواره معرفی شدند.
محمدمهدی عسگرپور، محمدرضا دلپاک، ناصر صفاریان، اسماعیل منصف، بهرام توکلی، روح الله حجازی، رقیه توکلی، اشکان رهگذر و حمیدرضا لطفیان فیلم‌های بخش مسابقه ملی جشنواره را داوری خواهند کرد.
اکران فیلم‌های راه‌یافته به بخش ملی و بین‌الملل جشنواره در دو بخش آنلاین و حضوری از چهار‌شنبه ۱ بهمن‌ماه ۹۹ در پردیس سینمایی «ایران مال» با ۲۵ درصد ظرفیت سالن‌ها و رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سر گرفته می‌شود و تا ۵ بهمن‌ماه ادامه دارد و ۶ بهمن‌ماه برگزیدگان جشنواره معرفی خواهند شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • چند خبر از سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

  چند خبر از سی و هفتمین جشنواره فیلم کوتاه تهران

  همزمان با نمایش فیلم‌های سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران، برنامه‌های جانبی نقد و بررسی آثار در سامانه هاشور، ودیو، تیوال و اینستاگرام انجمن سینمای جوانان ایران از ساعت 11 تا 23 هر روز از جشنواره دنبال می‌شود.
 • برگزاری نشست‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران توسط ایسفا

  برگزاری نشست‌های جشنواره فیلم کوتاه تهران توسط ایسفا

  سلسله نشست های تخصصی معرفی و بررسی آثار راه یافته به بخش مسابقه سی و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران، همچون سالهای گذشته با مدیریت و اجرای انجمن فیلم کوتاه ایران (ایسفا) برگزار خواهد شد.
 • تسهیلات «جشنواره فیلم کوتاه تهران» برای رفت‌و‌آمد مهمانان به ایران مال

  تسهیلات «جشنواره فیلم کوتاه تهران» برای رفت‌و‌آمد مهمانان به ایران مال

  مهمانان سی‌و‌هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران می‌توانند با سرویس‌های ایاب و ذهاب در کاخ جشنواره حضور پیدا کنند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» جشنواره به منظور تسهیل در رفت و آمد مهمانان جشنواره برای حضور در پردیس سینمایی ایران مال، سرویس ایاب و ذهاب از مقابل ایستگاه متروی ایران خودرو در اختیار آن‌ها قرار می‌دهد.
 • بزرگداشت امیر لطفیان در جشنواره فیلم کوتاه تهران

  بزرگداشت امیر لطفیان در جشنواره فیلم کوتاه تهران

  سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران به پاس سال‌ها تلاش و زحمت صادقانه، از امیر لطفیان عکاس، کارگردان و مستندساز پیشکسوت تقدیر می کند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» تلاش‌ها و زحمات امیر لطفیان پیشکسوت سینمای ایران در سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران بزرگداشته می‌شود.
 • نمایشگاه کتاب جشنواره فیلم کوتاه تهران مجازی برگزار می‌شود

  نمایشگاه کتاب جشنواره فیلم کوتاه تهران مجازی برگزار می‌شود

  نمایشگاه «کتاب و سینما» همزمان با سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه با درنظر گرفتن تخفیفات ویژه در فضای مجازی برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» نمایشگاه مجازی «کتاب و سینما» به مناسبت سی و هفتمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با همکاری سایت بوفه کتاب در ایام برگزاری این رویداد برگزار می‌شود.
آخرین خبرها