تقدیر یونسکو از دو هنرمند در نخستین جشنواره «سلفی ۲۰»

نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» و کمیسیون ملی یونسکو به منظور تجلیل از دو هنرمند پیشکسوت سینما تفاهم نامه همکاری امضا کردند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، تفاهم‌نامه همکاری میان این رویداد سینمایی و کمیسیون ملی یونسکو در ایران در جلسه‌ای با حضور حجت الله ایوبی دبیر کل کمیسیون ملی یونسکو و مریم دوستی موسس و دبیر جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» امضا شد.
به دنبال امضای این تفاهم‌نامه قرار است از دو هنرمند پیشکسوت سینما که متعاقبا اسامی آن‌ها منتشر خواهد شد، در این رویداد سینمایی تقدیر شود. جشنواره آنلاین فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» با محوریت موضوع همزیستی با کرونا و تاثیر آن بر زندگی فردی و اجتماعی، اقتصاد، سیاست، محیط زیست، زیست شهری، احترام به حقوق سالمندان و کودکان و... پذیرای فیلم هایی با حداکثر زمان سه دقیقه از فیلمسازان مردمی و حرفه‌ای است. این رویداد با حمایت سازمان شهرداری تهران و سامانه هاشور برگزار می‌شود.
آخرین مهلت ارسال اثر به دبیرخانه این رویداد ۲۰ شهریور و از طریق سایت جشنواره به نشانی www.selfie20shortfilmfestival.com اعلام شده است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • فیلم‌های راه یافته به مسابقه جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» معرفی شدند

  فیلم‌های راه یافته به مسابقه جشنواره فیلم کوتاه «سلفی 20» معرفی شدند

  هیات انتخاب اولین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» از میان ۴۲۰ اثر رسیده به دبیرخانه این رویداد، ۵۹ فیلم را برای راهیابی به مرحله داوری معرفی کردند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هیات انتخاب جشنواره متشکل از محمدرضا عرب، مرضیه ریاحی، مرتضی خان محمد، مریم بحرالعلومی و پویا نبی اسامی منتخبین خود را اعلام کردند.
 • محمدجواد حق‌شناس: همزیستی با کرونا را باید یاد بگیریم

  محمدجواد حق‌شناس: همزیستی با کرونا را باید یاد بگیریم

  محمدجواد حق‌شناس رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تهران معتقد است باید راهکارهای همزیستی با کرونا را بیاموزیم و شعار «کرونا را شکست می دهیم» آدرس اشتباهی بود که در ابتدای شیوع این ویروس داده شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» وی تاکید کرد: ما باید یاد بگیریم که چطور با کرونا همزیستی و زندگی سالمی را انجام دهیم.
 • اعضای هیات انتخاب جشنواره «سلفی ۲۰» معرفی شدند

  اعضای هیات انتخاب جشنواره «سلفی ۲۰» معرفی شدند

  محمدرضا عرب، مرضیه ریاحی، مرتضی خان محمد، مریم بحرالعلومی و پویا نبی به عنوان اعضای هیات انتخاب نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، محمدرضا عرب، مرضیه ریاحی، مرتضی خان محمد، مریم بحرالعلومی و پویا نبی مسئولیت انتخاب نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» را برعهده خواهند داشت.
 • اولین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» برگزار شد

  اولین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» برگزار شد

  در اولین نشست شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» که با حضور اعضای آن در محل دبیرخانه این رویداد برگزار شد، جلب مشارکت مردمی در جشنواره و تاکید بر محورهایی نظیر آموزش و حقوق شهروندی، پایداری اجتماعی و تغییر سبک زندگی در همزیستی با کرونا مورد بررسی قرار گرفت.
 • اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» معرفی شدند

  اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» معرفی شدند

  حبیب ایل بیگی، محمدجواد حق شناس، مهرداد خوشبخت، افشین هاشمی، مرجان ریاحی و مریم دوستی به عنوان اعضای شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰»، اعضای شورای سیاستگذاری نخستین جشنواره فیلم کوتاه «سلفی ۲۰» معرفی شدند.
آخرین خبرها