نمایش آنلاین ماهانه 16 فیلم کوتاه منتخب انجمن سینمای جوانان ایران

پنجشنبه هر هفته، چهار فيلم از توليدات انجمن با عنوان مجموعه «چهار ایده، چهار فیلم»، ازطریق دو پلتفرم «وديو» و «هاشور» به نمایش درمی‌آید.
به ‌گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط‌عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، 4 فيلم‌ برگزیده انجمن تحت عنوان مجموعه «چهار ایده، چهار فیلم»، پنجشنبه هر هفته از طریق پلت‌فرم‌هاي هاشور و وديو برای علاقه‌مندان به نمایش گذاشته می‌‌شود.
مخاطبان با خريد اشتراک ماهيانه در این پلت‌فرم‌ها مي‌توانند ١٦ فيلم كوتاه انجمن و سایر آثار كوتاه و مستند موجود در آن‌ها را تماشا کنند.
تاکنون و در اولین هفته اکران، فیلم‌های «باگ» به کارگردانی کیوان محسنی، «پل» ساخته وحید حسن‌زاده، «باران آهسته می‌بارد» به کارگردانی سعید نجاتی و «بلندگو» ساخته بهنام اسداللهی، توسط انجمن در این سایت‌ها نمایش داده شده‌اند.
همچنین فیلم‌های «من قدیمی هستم» به نویسندگی و کارگردانی مشترک عادل تبریزی و ایران انتظام، «چندش» به نویسندگی و کارگردانی رضا نجاتی، «مانع بسته شدن درب نشوید» به کارگردانی یاسمین ریزان و «دزدانه» ساخته مهران امیری حسینی از روز پنجشنبه 16 مردادماه در دسترس علاقه‌مندان قرار دارد.
گفتنی‌است، این فیلم‌ها پس از يک هفته همچنان در آرشيو این وب‌سایت‌ها قرار داشته و علاقه‌مندان در هر به آن‌ها دسترسی خواهند داشت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.