دکتر جهانپور: جشنواره «مهر سلامت» موثر در ترویج فرهنگ نیکوکاری سلامت

رییس شورای سیاستگذاری دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» گفت: پرداختن به سلامت به عنوان موضوع راهبردی همه جوامع، مستلزم مشارکت حداکثری مردم خواهد بود، لذا همه اقشار به نوعی در ارتقای شاخص های سلامت، نقش بسزایی خواهند داشت. از این رو، شعار دومین دوره جشنواره «هر ایرانی یک مهرورز سلامت» انتخاب شد. 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دکتر کیانوش جهانپور، رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت و رییس شورای سیاستگذاری دومین دوره جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» با بیان اینکه استقبال کم نظیر جامعه هنرمندان از دوره اول، ما را بر آن داشت تا برگزاری دومین دوره جشنواره را با انگیزه و ثبات قدم بیشتری انجام دهیم، اظهار کرد: امروزه موضوع سلامت یک مقوله اجتماعی محوری و قابل توجه محسوب می شود و با ضرورتی به نام اجتماعی شدن سلامت و مدیریت و رویکرد اجتماعی در حوزه سلامت مواجه ایم.
وی در ادامه افزود: پرداختن به موضوع سلامت به عنوان موضوع راهبردی همه جوامع، مستلزم مشارکت حداکثری مردم خواهد بود، لذا همه اقشار به نوعی در ارتقای شاخص های سلامت، نقش بسزایی خواهند داشت. از این رو، شعار دومین دوره جشنواره «هر ایرانی یک مهرورز سلامت» انتخاب شد.
دکتر جهانپور خاطرنشان کرد: پس از فراخوان دومین دوره جشنواره پیرامون موضوعات تعیین شده از طریق دبیرخانه، استقبال کم نظیر هنرمندان، فیلمسازان، فیلمنامه نویسان نوید هرچه باشکوه تر برگزار شدن این دوره را می دهد.
وی افزود: از اقدامات ویژه فراخوان این دوره جشنواره، دریافت آثار مرتبط با بسیج ملی مقابله با کرونا است که این امر در جهت پاسداشت و قدردانی از جهادگران خط مقدم مبارزه با کرونا و رزمایش کمک و همدلی مومنانه به آسیب دیدگان از کرونا صورت پذیرفته است.
رییس روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت عنوان کرد: یقینا برگزاری این جشنواره ها در ارتقای فرهنگ عمومی نسبت به سلامت و توجه به نقش فرهنگ نیکوکاری و حمایت همه جانبه از مدافعان سلامت نقش بسزایی خواهد داشت.
دومین جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت» ۲۳ تا ۲۶ مهرماه با حمایت خبری «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در اصفهان برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۳۱ مردادماه ۱۳۹۹ برای شرکت به جشنواره ارسال کنند. اطلاعات تکمیلی و فرم ثبت‌نام در وب‌سایت جشنواره www.msff.ir در دسترس است.
آدرس دبیرخانه اصفهان - خیابان نشاط - ابتدای خیابان فرشادی- ساختمان اهل البیت علیهم السلام، تلفن: ۳۲۲۰۷۷۶۴-۰۳۱

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • نشست خبری دومین جشنواره «مهر سلامت» برگزار شد

  نشست خبری دومین جشنواره «مهر سلامت» برگزار شد

  رییس مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت گفت: دومین دوره جشنواره فیلم کوتاه مهرسلامت عمدتا متوجه تبیین موضوع نذر زمان، نذر جان و نذر مال در حوزه سلامت و موضوع نیک اندیشی و تقدیر از جایگاه خیّرین سلامت است. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» نشست خبری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت که با حضور اعضای شورای سیاستگذاری این جشنواره و در استودیو سلامت وزارت بهداشت به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد.
 • مهلت شرکت در دومین جشنواره «مهر سلامت» تمدید شد

  مهلت شرکت در دومین جشنواره «مهر سلامت» تمدید شد

  مهلت شرکت در دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» اصفهان تمدید شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» علاقه‌مندان می‌توانند آثار مستند، داستانی و فیلمنامه خود را تا ۳۰ دقیقه که پس از سال ۱۳۹۶ تولید شده باشد، تا ۳۱ مردادماه ۱۳۹۹ برای شرکت به جشنواره ارسال کنند.
 • اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» معرفی شدند

  اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» معرفی شدند

  اعضای شورای سیاستگذاری جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» معرفی شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط‌ عمومی جشنواره، سیدحسین رضازاده مدیرعامل مجمع خیرین سلامت استان اصفهان و رئیس جشنواره، اعضای شورای سیاستگذاری دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه مهر سلامت را منصوب کرد.
 • آسیب‌های اجتماعی یکی از مهمترین موضوعات جشنواره «مهر سلامت»

  آسیب‌های اجتماعی یکی از مهمترین موضوعات جشنواره «مهر سلامت»

  دکتر پژمان عقدک عضو شورای سیاستگذاری دومین جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت» آسیب‌های اجتماعی، تهدید سلامت جسم و روان را یکی از مهمترین موضوعات فراخوان در دومین دوره جشنواره دانست.
 • فراخوان بخش ویژه «کرونا» در دومین جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت»

  فراخوان بخش ویژه «کرونا» در دومین جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت»

  دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» اصفهان کلیه آثار مرتبط با بیماری کرونا را به طور ویژه و در بخش مستقل مورد ارزیابی و داوری قرار خواهد داد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» بپیرو مصوبه شورای سیاستگذاری جشنواره، جهت انعکاس خدمات ارزشمند و ایثارگرانه مدافعان سلامت و تجلیل از خدمات ایشان این بخش مستقل داوری می‌شود.