فراخوان بخش ویژه «کرونا» در دومین جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت»

دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» اصفهان کلیه آثار مرتبط با بیماری کرونا را به طور ویژه و در بخش مستقل مورد ارزیابی و داوری قرار خواهد داد. 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی جشنواره، پیرو مصوبه شورای سیاستگذاری جشنواره، جهت انعکاس خدمات ارزشمند و ایثارگرانه مدافعان سلامت و تجلیل از خدمات ایشان، و هم‌چنین ایجاد فرصتی برابر برای هنرمندانی که در این زمینه اقدام به تولید فیلم کرده‌اند، کلیه آثار مرتبط با بیماری کرونا به طور ویژه و در بخش مستقل مورد ارزیابی و داوری قرار خواهند گرفت.
علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ برای شرکت به جشنواره ارسال کنند.
دومین جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت» ۲۳ تا ۲۶ مهرماه با حمایت خبری «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در اصفهان برگزار می‌شود. علاقه‌مندان جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر و تهیه فرم ارسـال اثر می‌توانند به سـایت www.msff.ir مراجعه کنند.
آدرس دبیرخانه اصفهان - خیابان نشاط - ابتدای خیابان فرشادی- ساختمان اهل البیت علیهم السلام، تلفن: ۳۲۲۰۷۷۶۴-۰۳۱

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
  • آسیب‌های اجتماعی یکی از مهمترین موضوعات جشنواره «مهر سلامت»

    آسیب‌های اجتماعی یکی از مهمترین موضوعات جشنواره «مهر سلامت»

    دکتر پژمان عقدک عضو شورای سیاستگذاری دومین جشنواره فیلم کوتاه «مهر سلامت» آسیب‌های اجتماعی، تهدید سلامت جسم و روان را یکی از مهمترین موضوعات فراخوان در دومین دوره جشنواره دانست.
  • فراخوان دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت»

    فراخوان دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت»

    فراخوان دومین جشنواره ملی فیلم کوتاه «مهر سلامت» با شعار هر ایرانی یک مهرورز سلامت در اصفهان منتشر شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» علاقه‌مندان می‌توانند آثار مستند، داستانی و فیلمنامه خود را تا 30 دقیقه که پس از سال 1396 تولید شده باشد، تا ۳۱ تیرماه ۱۳۹۹ برای شرکت به جشنواره ارسال کنند.
آخرین خبرها