تمدید فراخوان جشنواره فیلم کوتاه و عکس موبایلی «خونه بهار»

فراخوان نخستین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس موبایلی «خونه بهار» استان البرز تمدید شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، مهلت ارسال آثار به نخستین دوره جشنواره سراسری فیلم کوتاه و عکس موبایلی «خونه بهار» تا 31 اردیبهشت 99 تمدید شد.
این جشنواره توسط اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان البرز و انجمن سینمای جوانان این استان با همکاری موسسه سینمایی نقطه دید برتر (pov)، با موضوع در خانه می‌مانیم برگزار میشود.
تمامی مراحل برگزاری جشنواره (دریافت، نمایش، داوری، اختتامیه و ... ) به صورت مجازی برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است، جشنواره «خونه بهار» با هدف تشویق هموطنان به ماندن در خانه با هدف قطع زنجیره شیوع ویروس کرونا شکل گرفته و آثاری که در فضای خارج از خانه و با ایجاد ریسک ابتلا به بیماری تولید شوند از چرخه بررسی آثار خارج می شوند.
موضوعات جشنواره عبارتند از: دورهمی‌های خانوادگی، ورزش در خانه، بهداشت فردی و عمومی، سرگرمی و بازی‌های خانوادگی، آیین‌های نوروزی، پلیس؛ امنیت و خانواده، ماه مبارک رمضان و خانواده.

این جشنواره در دو بخش:

اصلی( بدون محدودیت سنی)

بخش ویژه کودکان و نوجوانان(7 تا 16 سال)

شرایط شرکت در جشنواره عبارتند از: 1) حداڪثر مدت زمان هر فیلم ۳ دقیقه باشد. 2) فیلم‌ها و عکس‌ها حتما در فضای خانه و با موضوع جشنواره باشد. 3) فیلم و عکس ارسالی بعد از رویت و تایید، از طریق ستاد جشنواره در فضای مجازی منتشر خواهد شد. 4) فیلم‌ها ارسالی باید با موبایل، تصویربرداری شود و باید با حجم پایین و فرمت‌های قابل پخش در فضای مجازی (می‌تواند با تدوین و صداگذاری یا بدون تدوین) باشد.

آثار ارسالی باید، همراه با مشخصات اثر و کارگردان به شماره09033541529 از طریق برنامه های موبایلی سروش، ایتا واتساپ یا تلگرام و یا آدرس ایمیل povcinema@gmail.com ارسال نمایند ارسال نمایید.

شماره تماس دبیرخانه : ۳۲۵۲۱۶۸۱-۰۲۶

صفحه جشنواره در اینستاگرام @pov.festival.ir

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.