نمایش ویدیوهای طرح فیلم‌سازی «مقابله با کرونا» در آپارات

آثار ارسال شده برای طرح فیلم‌سازی با موضوع «مقابله با کرونا» در اکانت انجمن سینمای جوانان ایران در آپارات به اشتراک گذاشته می‌شوند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، طرح فیلم‌سازی با موضوع «مقابله با کرونا» با هدف آگاهی‌بخشی و پیشگیری از ابتلا به این بیماری و نیز ایجاد روحیه امید و نشاط در جامعه توسط انجمن سینمای جوانان در حال برگزاری است.
در این طرح، ویدیوهای تولید شده با مضامین مقابله با کرونا با زمان حداکثر 3 دقیقه، امکان نمایش در فضاهای مجازی دارند و 10 اثر برتر مشمول دریافت حمایت 50 تا 100 میلیون ریالی انجمن خواهند بود.
آثار در گونه‌های متنوع امکان شرکت در این طرح را دارند و تأکید انجمن بر رعایت بهداشت و ایمنی مبتنی بر پروتکل‌های وزارت بهداشت و ساخت خلاقانه آثار در منزل است.
علاقه‌مندان برای شرکت در این طرح می‌توانند آثار خود را حداکثر تا پایان روز چهارشنبه ۲۰ فروردین‌ماه ۱۳۹۹ و از طریق واتس‌اپ به شماره ۰۹۳۹۹۳۴۳۹۰۲ (روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران) ارسال نمایند.
متن کامل و جزئیات فراخوان این طرح در وب‌سایت انجمن سینمای جوانان ایران در دسترس است.

گفتنی‌است، کلیه آثار ارسال شده برای این طرح در اکانت رسمی انجمن سینمای جوانان ایران در آپارات (به نشانی زیر) به اشتراک گذاشته می‌شوند.

https://www.aparat.com/iycs/playlists

 

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها