مصطفا آل‌احمد مدال جدید «ایسفا» را طراحی کرد

مصطفا آل‌احمد مدال جدید انجمن فیلم کوتاه ایران «ایسفا» را طراحی کرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» با توجه به پرهزینه بودن ساخت مدال قبلی و تلاش برای ایجاد هارمونی این مدال با سایر جوایز و آرم ایسفا از سوی دیگر، هیات مدیره ایسفا با بررسی‌هایی تصمیم گرفت تا طراحی نوینی برای مدال ایسفا در نظر بگیرد.
در این راستا هیات مدیره طراحی مدال را به مصطفا آل‌احمد سپرد تا هم از توان‌های درون صنفی استفاده شود و هم از مخارج ایسفا برای اموری که خود اعضا در آن توانمند هستند، بکاهد.
گفتنی‌است مدال جدید ایسفا در آبان‌ماه سال ۱۳۹۸ طراحی و ساخته شد که اولین نمونه از این مدال در سی و ششمین جشنواره بین‌المللی فیلم کوتاه تهران با رای هیات داوران ایسفا اهدا شد.

مصطفا آل‌احمد در شرحی بر ایده طراحی جدید مدال ایسفا نوشت:
«گویی تک تک قاب‌های یک فیلم‌ راه پرفراز و نشیبی است که معمایی در خود دارد. فرآیند ساختن یک فیلم نیز خود به لابیرنتی پر پیچ و خم می‌ماند که پیدا کردن راه ورود و خروج آن دشوار است. این راه نقطه آغازی برای ورود دارد و هدفی را دنبال می‌کند؛ مسیری که باید با هوشمندی رازهای آن را کشف کرد تا بتوان از پیچ و خم‌های آن عبور کرده و سرانجام از آن بیرون رفت. هزارتویی راز‌آمیز که بی‌شباهت به راه سخت فیلم‌سازی و هنرها نیست. این راه همچون مسیری است که پیش از این نرفته‌ایم و هر لحظه در حال کشف و شهودی تازه و حل کردن این معما هستیم.»

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.