بازدید اعضای انجمن کارگردانان سینمای مستند از موسسه توسعه سینمایی پیروز گستر

اعضای انجمن کارگردانان سینمای مستند با همکاری جهاد دانشگاهی هنر چهارشنبه 22 اسفند از موسسه توسعه سینمایی پیروز گستر در شهرک صنعتی عباس آباد (ورامین) بازدید کردند. 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» موسسه توسعه سینمایی پیروز گستر یکی از معتبرترین موسسات ساخت تجهیزات سینمایی در ایران است که از سال 1374 در زمینه ساخت تجهیزات حرکتی، تجهیزات نور، سه پایه‌ها و گیره‌های نور، جلوه‌های ویژه و مواد مصرفی فعالیت دارد.
مهندس محمدرضا فیروزفر بنیانگذار و مدیرعامل شرکت فناوری سینمایی پیروزگستر در این بازدید به تاریخچه و فرآیند شکل گیری این شرکت پرداخت و در خصوص بخش‌های مختلف شرکت، توضیحات لازم را برای اعضای انجمن کارگردانان سینمای مستند ارائه داد و به حضور این شرکت در نمایشگاه‌های مختلف بین‌المللی اشاره کرد.
این برنامه بازدید با حضور بهزاد رشیدی ریاست جهاد دانشگاهی هنر، محسن استادعلی رئیس هیات مدیره انجمن کارگردانان سینمای مستند، محمد آفریده مشاور عالی انجمن و جمعی از اعضای انجمن از جمله: مریم حق پناه، زینب تبریزی، مژگان اینانلو، رضوان سرمد، مصطفی شیری، محسن رمضانزاده، پریسا عشقی، بهروز سلیمانی، مرتضی پایه شناس و... برگزار شد.
در این بازدید بهزاد رشیدی به پاس خدمات شایسته مهندس محمدرضا فیروزفر در خصوص تولید داخلی تجهیزات سینمایی با اهدای لوح از طرف جهاد دانشگاهی هنر از ایشان تقدیر کرد.
گفتنی است پیش از این در چهاردهمین جشن بزرگ سینمای ایران با اهدای تندیس سیف‌الله داد از خدمات مهندس محمدرضا فیروزفر تقدیر شده است.
ضمن اینکه در سال 1390 حمیدرضا علیخانی در مستند عشق از كجا می‌آید به زندگی این صنعتگر ایرانی پرداخته است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها