دو فیلم کوتاه از «سعید نجاتی» در آمریکا به روی پرده می‌روند

فیلم کوتاه باران آهسته می‌بارد و فیلم تجربی حمام غیر هیچکاکی به کارگردانی سعید نجاتی در سومین دوره از جشنواره rosarito به نمایش درمی‌آیند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، سومین دوره جشنواره rosarito درایالت کالیفرنیا میزبان دو فیلم کوتاه از سعید نجاتی است. این جشنواره توسط شرکت LOGCINEMA اول و دوم فوریه 2019 برگزار و در آن فیلم‌های مستقل مستند و کوتاه به رقابت می‌پردازند.
فیلم داستانی باران آهسته می‌بارد که در کشور ترکیه ساخته شده است، روایت دانش‌آموزان مدرسه‌ای است که قصد دارند به معلم خود کمک کنند.
عوامل ساخت این فیلم عبارتند از: طراح صحنه و کارگردان: سعید نجاتی، نویسنده: آرش رواده، تدوینگر: سعید نجاتی و عماد خدابخش، تصویر و نور: آدم چنه لی، صدابردار: مجید نجاتی، صداگذار: بهروز شهامت، جلوه های ویژه بصری: سید حسن جوادی، دستیار کارگردان: ژیلا امیرخیزی، دستیار تدوین: مهتاب ابراهیمی، مجری طرح: تحسین ایشبیلن، مسئول امور هماهنگی: زینب جوادی، بازیگردان: عایشه آیگن، بازیگران: امره آی، افه آیکول، جم لیمان، هومیسا کوداک، رحمان تولوک، طراح پوستر: محمدرضا بهشتی منفرد، مترجم ترکی: هادی علی‌پناه و مترجم انگلیسی: حسین بشارتی، محصول مشترک شهرداری ازمیر ترکیه و انجمن سینمای جوانان قم.
فیلم تجربی حمام غیر هیچکاکی نیز در این جشنواره حضور دارد. بنا به گفته سعید نجاتی، ساخت این فیلم یک تجربه تجربه‌گرایی و وارونگی معنایی از فیلم هیچکاک است؛ تماشاگر با تجربه جدیدی از سکانس حمام مواجه می‌شود که خوانش تازه‌ای را از فیلم برای او به وجود می‌آورد و مفاهیم تازه‌ای از ارتباط تولید می‌کند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها