آخرین مهلت برای شرکت در جشنواره زنان «هرات» افغانستان

آخرین مهلت شرکت در پنجمین جشنواره جهانی فیلم زنان «هرات» افغانستان اعلام شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» کلیه فیلم‌های داستانی، مستند، انیمیشن بلند و کوتاه که سوژه اصلی آن‌ها زنان است؛ امکان شرکت در این جشنواره را دارند.
مهلت ارسال فیلم‌ها به دبیرخانه جشنواره تا 31 دسامبر 2018 در نظر گرفته شده و علاقه‌مندان می‌توانند آثار خود را تا مدت تعیین‌شده به دبیرخانه ارسال کنند.
پنجمین دوره این جشنواره مانند دوره‌های پیشین جنبه رقابتی دارد و به فیلم‌های برتر تندیس جشنواره اهدا خواهد شد. فیلم‌های این جشنواره توسط هیات داورانی متشکل از سینماگران و منتقدان ملی و بین‌المللی در دو بخش داخلی و خارجی مورد ارزیابی قرار خواهند گرفت.
تندیس‌های این جشنواره در بخش بین‌المللی به بهترین فیلم‌های داستانی بلند، مستند، فیلم کوتاه و بهترین انیمیشن اهدا می‌شود.
فیلم‌هایی که به دبیرخانه جشنواره ارسال می‌شوند یا باید توسط کارگردان‌های زن ساخته شده باشند یا اگر کارگردان‌های مرد آن‌ها را ساخته‌اند، موضوع آنها باید مرتبط با مسائل زنان باشد.
علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره می‌توانید فیلم‌هایشان را به صورت مستقیم، از طریق پست، ایمیل یا با فرستادن لینک فیلم به آدرس‌های دبیرخانه جشنواره ارسال کنند.
آدرس ارسال: افغانستان، کابل، کوچه اول دهمزنگ یا تپه سلام، روبروی مسجد محمدیه، خانه فیلم رویا
ایمیل:womenfilmfestival.herat@gmail.com
شماره‌های تماس در افغانستان: 0093747979133/ 0093700427244
بین‌المللی: 33662153297+/331646531624+
وبسایت جشنواره: http://afghanistanintwomenfilmfestival.com
پنجمین جشنواره جهانی فیلم زنان «هرات» افغانستان با همکاری و حمایت خبری «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها