جشنواره «چشم سوم» هند هزینه ثبت‌نام برای فیلمسازان ایرانی را حذف کرد

طبق توافقی با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» هفدهمین جشنواره فیلم‌های آسیایی «چشم سوم» هند هزینه ثبت‌نام برای فیلمسازان ایرانی را حذف کرد. 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره که مختص فیلم‌های کارگردان‌های آسیایی است، در بخش‌های مسابقه فیلم‌های بلند اول و دوم و مسابقه فیلم‌های کوتاه، آثار متقاضی را می‌پذیرد.
در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه، فیلم‌های داستانی زیر ۳۰ دقیقه که تولید سال‌های ۲۰۱۶ تا ۲۰۱۸ باشند، امکان شرکت دارند. جشنواره سه جایزه برای فیلم‌های کوتاه در نظر گرفته است. همچنین در بخش فیلمسازان زن آسیا دو جایزه به بهترین کارگردان زن اهدا می‌شود.
طبق توافقی با «پایگاه خبری فیلم کوتاه» جشنواره تصمیم گرفت از دریافت هزینه ثبت‌نام برای فیلمسازان ایرانی صرف نظر کند. فیلمسازان تا ۱۵ اکتبر مهلت دارند آثارشان را به رایگان در جشنواره ثبت‌نام کنند. اطلاعات بیشتر در وب‌سایت جشنواره به نشانی www.affmumbai.org امکان‌پذیر است.
هفدهمین جشنواره فیلم‌های آسیایی «چشم سوم» ۱۳ تا ۲۰ دسامبر در شهر مومبای هند برگزار می‌شود و «پایگاه خبری فیلم کوتاه» حامی خبری جشنواره است.

دیدگاه‌ها

  • حدیث شعاعی
    ۲۱:۱۴ ۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

    بسیار خوشحالم که در این جشنواره به زنان فیلمساز توجه و اهمیت ویژه داده شد،زنانی که با لطافت فکری و اراده مصمم خود میتوانند بهترین آثار هنری را ایجاد کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها