برگزیدگان جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان اصفهان

برگزیدگان سی ویکمین جشنواره فیلم‌های کودکان و نوجوانان در تالار غدیر شهر اصفهان با حضور وزیر ارشاد و مسئولان استانی و کشوری برگزار شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری جشنواره، پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه داستانی به فیلم کوتاه داستانی مارلون به کارگردانی درناز حاجی ها اهدا شد. جایزه ویژه هیات داوران زاون قوکاسیان به فیلم سینمایی ضربه فنی به تهیه کنندگی و کارگردانی غلامرضا رمضانی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تعلق گرفت.
پروانه زرین بهترین فیلمنامه بلند داستانی اهدا شد به شریف کاظمی و رضا آقایی برای نگارش فیلمنامه عینک.
ضمن تقدیر از هادی شریعتی برای کارگردانی فیلم در میان امواج، پروانه زرین بهترین کارگردانی در این بخش
به پرنیا کاظمی پور برای کارگردانی فیلم بُروا تعلق گرفت.
ضمن تقدیر از علیرضا رنجی پور به خاطر نگاه متفاوت، پروانه زرین بهترین فیلم به مهرداد مجیدی برای تهیه کنندگی فیلم بُروا تعلق گرفت.
تندیس زرین ویژه شهید بهنام محمدی به فیلم کوتاه داستانی جمعه گل به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی تعلق گرفت.
پروانه زرین هیات داوران کودکان و نوجوانان به فیلم کودک پاستاریونی به تهیه کنندگی بیتا منصوری تعلق گرفت.
پروانه زرین هیات داوران کودکان و نوجوانان برای فیلم نوجوان به فیلم ضربه فنی به تهیه کنندگی غلامرضا رمضانی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان و مشارکت بنیاد سینمایی فارابی اهدا شد.
پروانه زرین هیات داوران کودک و نوجوان بین‌الملل برای بهترین فیلم اهدا شد به فیلم تنها به کارگردانی دیوید مورا و به تهیه کنندگی آبل نامیاس از فرانسه.
هیات داوران جایزه بهترین بازیگر کودک و نوجوان را به سجاد اسماعیلی برای فیلم لکنت اهدا کرد.
جایزه ویژه یونیسف برای بهترین کارگردان به دلیل ترویج مفهوم صلح و دوستی میان کودکان به محمدرضا حاجی غلامی برای فیلم کوتاه داستانی جمعه گل اهدا شد.
جایزه اصلی یونیسف به دلیل اتخاذ نگاه عمیق به مسائل کودک و نوجوان و دیدگاه دغدغه مند کارگردان در پرداختن به مساله آموزش کودکان و سوادآموزی به امیر مشهدی عباس برای کارگردانی فیلم سینمایی دوچ اهدا شد.
جایزه ویژه هیات داوران سیفژ نیز به فیلم خانه به کارگردانی جانگ وو کیم از کره جنوبی اهدا شد.
در بخش مسابقه آثار پویانمایی بین الملل، پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه پویانمایی به فیلم بدو رستم، بدو به کارگردانی حسین ملایمی از ایران اهدا شد.
در بخش مسابقه آثار پویانمایی بین الملل پروانه زرین بهترین فیلمنامه به اشکان رهگذر برای نویسندگی فیلم آخرین داستان از ایران اهدا شد.
در بخش مسابقه آثار پویانمایی بین الملل پروانه زرین بهترین فیلم بلند پویانمایی به عملیات کاتماندو به کارگردانی نانسی فلورانس ساوارد و پیر ژرسو و به تهیه کنندگی نانسی فلورانس ساوارد از کانادا تعلق گرفت.
در بخش مسابقه آثار پویانمایی بین الملل پروانه زرین بهترین کارگردانی به اشکان رهگذر برای فیلم آخرین داستان از ایران اهدا شد.
فیلم ویلائی‌ها موفق به کسب جایزه از پنجاه و هشتمین دوره جشنواره آسیا پاسیفیک شد.
در بخش مسابقه فیلم‌های کوتاه داستانی بین الملل، پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه داستانی به فقط برو! به کارگردانی پاولس گومنیکاوس از لتونی تعلق گرفت.
در بخش مسابقه فیلم های سینمایی بین الملل، پروانه زرین بهترین فیلمنامه به دامین مانیول و کوهی ایگاراشی برای فیلم شبی که شنا کردم از فرانسه و ژاپن اهدا شد.
در بخش مسابقه فیلم‌های سینمایی بین الملل، پروانه زرین بهترین کارگردان به محمدرضا حاجی‌غلامی برای فیلم لکنت از کشور ایران اهدا شد.
در بخش مسابقه فیلم های سینمایی بین الملل، پروانه زرین جایزه ویژه هیأت داوران به کامیلا آندینی برای فیلم دیده و ندیده از اندونزی تعلق گرفت.
در بخش مسابقه فیلم های سینمایی بین الملل، پروانه زرین بهترین فیلم به خانه به کارگردانی جانگ وو کیم و به تهیه کنندگی جانگ وو کیم از کشور کره جنوبی اهدا شد.
باتقدیر از فیلم کوتاه پویانمایی یکی بود یکی نبود ساخته مهین جواهریان، پروانه زرین بهترین فیلم کوتاه پویانمایی به پویانمایی کوتاه باربر به کارگردانی داریوش اسکویی تعلق گرفت.
تقدیر ویژه هیات داوران در بخش بازیگری از مرتضی حسینی برای بازی در فیلم سوم شخص غایب، پروانه زرین بهترین بازیگری به طور مشترک به سجاد اسماعیلی برای فیلم لکنت و سامیار محمدی برای فیلم تپلی تعلق گرفت.
پروانه زرین بهترین فیلمنامه به میترا تیموریان و آقای غلامرضا رمضانی برای فیلم ضربه فنی اهدا شد.
پروانه زرین بهترین کارگردانی فیلم سینمایی لکنت به کارگردانی محمدرضا حاجی غلامی اهدا شد.
پروانه زرین بهترین فیلم کودک به فیلم پاستاریونی به تهیه کنندگی بیتا منصوری تعلق گرفت.
پروانه زرین بهترین فیلم نوجوان فیلم ضربه فنی به تهیه کنندگی غلامرضا رمضانی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با مشارکت بنیاد سینمایی فارابی تعلق گرفت.
جایزه ویژه هیات داوران به فیلم ارزشمند بلند پویانمایی راه یافته به بخش مسابقه آخرین داستان به کارگردانی اشکان رهگذر اهدا شد.
جایزه ویژه از نظر تماشاگران به محمدرضا حاجی غلامی، کارگردان فیلم سینمایی لکنت تعلق گرفت.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.