فراخوان نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانشجویی «دریچه»

نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانشجویی «دریچه» برای پذیرش آثار فراخوان داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این جشنواره با هدف حمایت از تولیدات دانشجویی، ایجاد طراوت و اعتماد به نفس بین دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاه به همت مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 48 برگزار می‌شود.
دانشجویان سراسر کشور و فارغ التحصیلانی که بیش از یک سال از فراغتشان نگذشته می‌توانند در بخش اصلی جشنواره شرکت کنند. ضمن اینکه در بخش جنبی تمامی فارغ التحصیلان امکان شرکت دارند.
جشنواره در بخش‌های داستانی، مستند، انیمیشن، تیزر و کلیپ (نماهنگ) با موضوع آزاد تا مدت زمانی 30 دقیقه فیلم می‌پذیرد. تنها در بخش تیزر و کلیپ (نماهنگ) مدت زمان آثار باید کمتر از 10 دقیقه باشد.
محدودیتی در تعداد آثار ارسالی وجود ندارد و فیلم برداری با موبایل به شرط کیفیت پخش مناسب ایرادی ندارد. قطع فیلم‌ها DV,HD, FULL HD باشد. فرمت فیلم‌ها نیز از فرمت‌های رایج و عمومی باشد.
علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره تا 31 مرداد مهلت دارند با مراجعه به سایت http://www.uast48.ir فرم ثبت نام را تکمیل و آثارشان را به آدرس: تهران- ضلع جنوب غربی چهار راه ولیعصر-خیابان ولیعصر روبروی تئاتر شهر-کوچه سرمد پلاک12- مرکز آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد48 - بخش آموزش مرکز- تلفن: 21الی66959319 ارسال کنند.
نخستین جشنواره سراسری فیلم کوتاه دانشجویی «دریچه» 17 تا 19 شهریور همزمان با هفته سینما با حمایت خبری «پایگاه خبری فیلم کوتاه» برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها