نمایش چهار فیلم در سومین جلسه پاتوق فیلم کوتاه

سومین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه– سینما آینده، روز دوشنبه بیست و یکم خردادماه با نمایش دو فیلم کوتاه داستانی ایرانی، یک فیلم کوتاه خارجی و یک انیمیشن کار خود را ادامه خواهد داد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از روابط‌ عمومی انجمن سینمای جوانان ایران، دراین برنامه که توسط انجمن سینمای جوانان و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و انجمن فیلم کوتاه ایران برگزار می‌شود، فیلم‌ داستانی برزخ از کشور یونان به کارگردانی کنستانتینا کوتسامانی، انیمیشن زندگی رو به پیشرفت ساخته مقداد اخوان، فیلم داستانی سایه فیل به کارگردانی آرمان خوانساریان و فیلم داستانی برای فروش ساخته علی بنائیان به نمایش درخواهندآمد.
در این جلسه همچنین فیلم‌های به نمایش درآمده توسط کارشناس برنامه مورد نقد و تحلیل قرار خواهند گرفت.
پاتوق فیلم کوتاه، دوشنبه‌های هر هفته ساعت ۱۸ در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان به نشانی: تهران، خیابان خالداسلامبولی(وزرا)، نبش خیابان چهارم برگزار می‌‌شود و حضور کلیه علاقه‌مندان در آن آزاد و رایگان است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • چالش تجربه‌گرایی در چهل‌و‌چهارمین جلسه پاتوق فیلم کوتاه

  چالش تجربه‌گرایی در چهل‌و‌چهارمین جلسه پاتوق فیلم کوتاه

  چهل‌وچهارمین جلسه و چهارمین نشست از فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه، سینما آینده، با حضور کاوه قهرمان به عنوان کارشناس و مهمان ویژه برنامه، علاقه‌مندان و فیلم‌سازان، عصر دوشنبه بیست و هشتم خردادماه برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» در این مراسم حضار درباره آثار اکران شده به بحث و تبادل‌نظر پرداختند.
 • «کاوه قهرمان» مهمان پاتوق فیلم کوتاه

  «کاوه قهرمان» مهمان پاتوق فیلم کوتاه

  چهارمین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه– سینما آینده، روز دوشنبه بیست و هشتم خردادماه با نمایش پنج فیلم و حضور کاوه قهرمان به عنوان مهمان و کارشناس برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این برنامه توسط سینمای جوان و با همکاری کانون پرورش فکری کودکان و انجمن فیلم کوتاه ایران برگزار می‌شود.
 • استقبال علاقه‌مندان از چهل‌و‌دومین جلسه پاتوق فیلم کوتاه

  استقبال علاقه‌مندان از چهل‌و‌دومین جلسه پاتوق فیلم کوتاه

  چهل‌و‌دومین جلسه و دومین جلسه از فصل ششم پاتوق فیلم کوتاه، «سینما آینده» با حضور آرین وزیردفتری به عنوان مهمان ویژه برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این برنامه در سالن سینمای کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با نمایش سه فیلم کوتاه ایرانی و یک فیلم کوتاه خارجی پذیرای جمع قابل توجهی از علاقه‌مندان شد.
 • «آرین وزیردفتری» مهمان ویژه پاتوق فیلم کوتاه

  «آرین وزیردفتری» مهمان ویژه پاتوق فیلم کوتاه

  آرین وزیردفتری مهمان ویژه دومین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، «سینما آینده» خواهد بود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» آرین وزیر دفتری، فیلم‌ساز، تدوین‌گر و فیلم‌بردار، مهمان ویژه دومین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه، «سینما آینده» است.
 • نمایش چهار فیلم در دومین جلسه پاتوق فیلم کوتاه

  نمایش چهار فیلم در دومین جلسه پاتوق فیلم کوتاه

  چهار فیلم کوتاه در دومین جلسه از ششمین فصل پاتوق فیلم کوتاه – سینما آینده به نمایش درخواهند آمد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دومین جلسه پاتوق فیلم کوتاه، روز دوشنبه هفتم خردادماه با نمایش سه فیلم کوتاه ایرانی و یک فیلم کوتاه خارجی کار خود را پی می‌گیرد.