برگزیدگان هفتمین جشنواره فیلم کوتاه «حسنات»

برگزیدگان هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه «حسنات» در سینما فلسطین اصفهان معرفی شدند. 
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری هفتمین جشنواره ملی فیلم کوتاه حسنات اصفهان، برگزیدگان بخش‌های مسابقه فیلم‌نامه، انیمیشن، مستند و داستانی جشنواره معرفی شدند.

بخش مسابقه فیلم‌نامه
دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی بهترین فیلم‌نامه کوتاه به مغاک نوشته لیلا حکمت نیا از تهران رسید.
جایزه بهترین فیلم‌نامه کوتاه انیمیشن به پرنده آرزوها نوشته زیبا ارژنگ از اراک تعلق گرفت.
جایزه بهترین فیلم‌نامه کوتاه اقتباسی به فیلمُرغ نوشته امیرمسعود سهیلی از مشهد تعلق گرفت.
جایزه ویژه هیأت داوران به فیلم‌نامه آینه نوشته آمین صحرایی از خرم آباد رسید.

جایزه ویژه داوران جوان
در این بخش فیلم کوتاه حیوان به کارگردانی بهمن و بهرام ارک از تبریز موفق به کسب عنوان بهترین فیلم کوتاه داستانی از نگاه داوران جوان شدند.
مهدی اسدی از تهران جایزه بهترین مستند کوتاه از نگاه داوران جوان را برای مستند کوتاه جمعه قالی دریافت کرد.
جایزه بهترین انیمیشن کوتاه از نگاه داوران جوان به ایکی به کارگردانی پرستو کاردگر از تهران تعلق گرفت.

بخش مسابقه انیمیشن
دیپلم افتخار، تندیس جشنواره و جایزه نقدی بهترین فیلم کوتاه انیمیشن به داش آکل به کارگردانی هاجر مهرانی از بوشهر رسید.
پرستو کاردگر از تهران نیز جایزه بهترین بهترین کارگردانی فیلم کوتاه انیمیشن را برای فیلم ایکی دریافت کرد.
هیات داوران جایزه ویژه خود در بخش انیمیشن را به معین صمدی از کرمانشاه برای فیلم جمشید، مرثیه‌ای بر یک اسطوره تقدیم کردند.
جایزه بهترین فیلم‌نامه انیمیشن کوتاه نیز به انیمیشن کوتاه پیشخدمت نوشته محمدرضا عابدی از اصفهان تعلق گرفت.

بخش مسابقه مستند
مستند کوتاه بی‌گدار به کارگردانی علیرضا دهقان از یزد موفق به کسب عنوان بهترین مستند کوتاه شد.
فاطمه مرزبان از گرگان نیز جایزه بهترین بهترین کارگردانی مستند کوتاه را برای فیلم من می‌مانم دریافت کرد.
جایزه بهترین پژوهش به مرز مه‌آلود به کارگردانی آتبین حسینی از تهران تعلق گرفت.
هیأت داوران جایزه ویژه خود در بخش فیلم مستند را به حجت طاهری از نورآباد ممسنی برای فیلم زندگی در خور موسی تقدیم کردند.
در این بخش هیأت داوران جشنواره از دو فیلم داستان عروسک‌ها به کارگردانی سید مصطفی فخاری نیری از یزد و داداسلطنه به کارگردانی هادی احمدی از بانه تقدیر کردند.
جایزه دبیرخانه جشنواره نیز به فیلم رودنامه خوانی از فرشاد احمدی دستگردی از اصفهان تعلق گرفت.

بخش مسابقه داستانی
فیلم کوتاه مانیکور به کارگردانی آرمان فیض از تهران موفق به کسب عنوان بهترین فیلم کوتاه داستانی شد.
طوفان نها قدرتی از تهران نیز جایزه بهترین بهترین کارگردانی فیلم کوتاه داستانی را برای فیلم زونا دریافت کرد.
جایزه بهترین فیلم‌نامه فیلم کوتاه داستانی به مانیکور به کارگردانی آرمان فیض از تهران تعلق گرفت.
هیأت داوران جایزه ویژه خود در بخش فیلم کوتاه داستانی را به عاطفه محرابی از تهران برای فیلم کوتاه #ساعت چهار تقدیم کردند.
بخش فیلم‌های کوتاه داستانی جایزه بهترین تصویربرداری نیز به علی آبپاک از تبریز برای فیلم کوتاه حیوان رسید.
هیات داوران جشنواره از فیلم‌نامه فیلم کوتاه داستانی لابه‌لای درختان به کارگردانی محسن نبوی از شیراز تقدیر کردند.
جایزه زاون به فیلم حیوان به کارگردانی بهمن و بهرام ارک از تبریز اهدا شد.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.