«پیمان نهان قدرتی» دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه شد

پیمان نهان قدرتی به عنوان دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه ایران انتخاب شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، در جلسه هفته قبل هیات مدیره انجمن فیلم کوتاه ایران با اکثریت آرا و از میان گزینه‌های مطرح شده که همگی از اعضا فعال و با سابقه فیلم کوتاه کشور بودند، پیمان نهان قدرتی به عنوان دبیر نهمین جشن مستقل فیلم کوتاه انتخاب شد.
هیات مدیره ایسفا در این دوره برخلاف سال‌های قبل، تصمیم به انتخاب دبیر از اعضاء فعال ایسفا و خارج از هیات مدیره گرفت تا از مشارکت بیشتر اعضا در برگزاری جشن فیلم کوتاه استفاده شود.
پیمان نهان قدرتی دانش آموخته سینماست و کارگردانی دهها فیلم کوتاه و بلند و مستند را در کارنامه خود دارد. فیلم‌های کوتاه هم آغوش صید، پدر آسمانی، مادرهای برفی و... از ساخته‌های اوست.
در نهمین جشن فیلم کوتاه ایران که شهریور ماه 1397 برگزار می‌شود، نشان شایستگی ایسفا در شاخه‌های مختلف به بهترین‌های فیلم کوتاه اهدا خواهد شد.
ثبت نام و دریافت فیلم‌های کوتاه در نهمین جشن فیلم کوتاه ایران که از اول اسفند ماه آغاز شده تا آخر خرداد ماه 97 ادامه داشته و طبق برنامه از فروردین ماه نیز کار هیات‌های انتخاب همزمان با پذیرش فیلم‌ها آغاز خواهد شد.
علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت http://iranianshortfilm.com مراجعه کنند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • «مهدی بوستانی شهربابکی» رئیس انجمن فیلم کوتاه شد

  «مهدی بوستانی شهربابکی» رئیس انجمن فیلم کوتاه شد

  اعضای جدید هیات مدیره «ایسفا» منصوب و مهدی بوستانی شهربابکی به عنوان رئیس هیات مدیره جدید انجمن فیلم کوتاه ایران انتخاب شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» با توجه به نتایج انتخابات مجمع عمومی انجمن صنفی کارگری سازندگان فیلم کوتاه تهران «ایسفا» به تاریخ ۲۷ مرداد ۹۷ ترکیب هیات مدیره جدید پس از تایید نماینده وزارت کار معرفی شدند.
 • نشان ویژه شایستگى ایسفا امسال به طراحى صحنه و لباس اهدا خواهد شد

  نشان ویژه شایستگى ایسفا امسال به طراحى صحنه و لباس اهدا خواهد شد

  نشان ویژه شایستگى ایسفا در «نهمین جشن فیلم کوتاه» به طراحى صحنه و لباس اهدا خواهد شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، نشان شایستگی ایسفا در بخش‌های بهترین صداگذاری، تدوین، فیلمبرداری، فیلمنامه، کارگردانی و بهترین فیلم اهدا می‌شود.
 • فیلم‌های منتخب نهمین جشن فیلم کوتاه معرفی شدند

  فیلم‌های منتخب نهمین جشن فیلم کوتاه معرفی شدند

  طی مراسمی در خانه سینما با رونمایی از پوستر، اسامی فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» اعلام شدند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» بیست و یک نفر از اعضا ایسفا به عنوان هیات انتخاب «نهمین جشن فیلم کوتاه» 402 فیلم از 448 فیلم ثبت شده در سایت انجمن را که تحویل دبیرخانه جشن شد مورد بازبینی قرار داده و ازبین آثار 39 فیلم به جشن فیلم کوتاه راه پیدا کردند.
 • فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» فردا اعلام می‌شوند

  فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» فردا اعلام می‌شوند

  سه شنبه دوم مرداد ماه؛ مراسم رونمایی از پوستر و اعلام فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» برگزار می‌شود. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ایسفا، پیمان نهان قدرتی دبیر «نهمین جشن فیلم کوتاه» خانه سینما اعلام کرد: مراسم رونمایی از پوستر و اعلام اسامی فیلم‌های منتخب «نهمین جشن فیلم کوتاه» فردا برگزار می‌شود.
 • دبیر «نهمین جشن فیلم کوتاه»: فیلم‌های منتخب به زودی اعلام می‌شوند

  دبیر «نهمین جشن فیلم کوتاه»: فیلم‌های منتخب به زودی اعلام می‌شوند

  دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه گفت به زودی فیلم‌های منتخب اعلام می‌شوند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» پیمان نهان قدرتی دبیر نهمین جشن فیلم کوتاه خانه سینما اعلام کرد: به زودی و طی مراسمی عناوین فیلم‌های منتخب با حضور اصحاب رسانه و فعالین فیلم کوتاه اعلام می‌شوند.
آخرین خبرها