مهلت ثبت‌نام در جشنواره «ژیار» تمدید شد

مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار به دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار» تا ۲۵ اسفندماه تمدید شد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دبیرخانه این جشنواره در حالیکه ۲ روز تا پایان مهلت قانونی این جشنواه باقی مانده است و با توجه به درخواست‌های برخی فیلمسازان و عکاسان برای تکمیل و ارسال آثارشان و همچنین به منظور حضور حداکثری هنرمندان با درخواست تمدید موافقت کرد.
پیش از این مهلت قانونی در فراخوان ۲۰ اسفندماه اعلام شده بود که دبیرخانه جشنواره آن را تا ۲۵ اسفندماه تمدید کرد.
علاقمندان می‌توانند برای ثبت‌نام به لینک زیر مراجعه نمایند: http://94.232.175.11/festival/main/start
دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار» به دبیری سالم صلواتی از پانزدهم تا هفدهم اردیبهشت‌ماه۹۷ با شرکت استان‌های کرمانشاه، ایلام، لرستان، آذربایجان‌غربی، چهارمحال و بختیاری، کردستان و همدان در شهر سنندج برگزار می‌شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
اخبار مرتبط
 • مریم بوبانی: جشنواره منطقه‌ای «ژیار» می‌تواند به رونق سینمای کوتاه کمک کند

  مریم بوبانی: جشنواره منطقه‌ای «ژیار» می‌تواند به رونق سینمای کوتاه کمک کند

  مریم بوبانی بازیگرسنندجی معتقد است جشنواره منطقه‌ای «ژیار» می‌تواند تاثیر بسزایی در رونق سینمای کوتاه ‎داشته باشد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» مریم بوبانی ضمن مثبت ارزیابی کردن جشنواره‌های منطقه‌ای گفت: این جشنواره‌ها می‌توانند بستر بسیار مناسبی برای معرفی فیلمسازان جوان و مستعد شهرستانی فراهم آورند و از سوی دیگر زمینه‌ساز رشد و ارتقای سطح کیفی آثار تولیدی آنها باشند.
 • حسن غفاری: برگزاری جشنواره منطقه‌ای «ژیار» در فرهنگ بومی موثر است

  حسن غفاری: برگزاری جشنواره منطقه‌ای «ژیار» در فرهنگ بومی موثر است

  حسن غفاری از عکاسان شناخته‌شده حوزه میراث فرهنگی، برگزاری جشنواره منطقه‌ای فیلم و عکس «ژیار» در سنندج را تاثیرگذار دانست.
 • ابراهیم سعیدی: جشنواره «ژیار» باعث رشد نسلی از فیلمسازان فیلم کوتاه در کردستان شد

  ابراهیم سعیدی: جشنواره «ژیار» باعث رشد نسلی از فیلمسازان فیلم کوتاه در کردستان شد

  ابراهیم سعیدی عکاس، تدوینگر و کارگردان مهابادی تثبیت برگزاری جشنواره منطقه‌ای فیلم «ژیار» در سنندج را مثبت ارزیابی کرد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» ابراهیم سعیدی گفت: خبر خوب تثبیت جشنواره فیلم «ژیار» به شکل منطقه‌ای در تقویم سالیانه فعالیت‌های فرهنگی کشور برگ تازه‌ای را در جریان فعالیت‌های هنر سینمایی منطقه شمال غرب کشور بخصوص کردستان ورق زد.
 • فراخوان دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار»

  فراخوان دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار»

  انجمن سینمای جوانان ایران استان کردستان، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی کردستان و انجمن سینمای جوانان ایران دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار» را برگزار می‌کنند. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» دهمین جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار» با هدف معرفی فرهنگ و هنر منطقه، ایجاد بستری تبلیغاتی برای معرفی جاذبه‌های گردشگری، بازسازی و تقویت سینمای کوتاه، معرفی و شناسایی و کشف استعدادهای جوان برگزار می‌شود.
 • دهمین جشنواره «ژیار» کردستان برگزار می‌شود

  دهمین جشنواره «ژیار» کردستان برگزار می‌شود

  نشست خبری دهمین دوره جشنواره منطقه‌ای فرهنگ بومی فیلم و عکس «ژیار» کردستان با انتشار آیین نامه و فراخوان برگزار شد. به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» سالم صلواتی دبیر جشنواره «ژیار» در جمع خبرنگاران گفت: علاقه‌مندان در سه بخش فیلم کوتاه، عکس و فیلمنامه می‌توانند تا 20 اسفند آثار خود را برای شرکت در این جشنواره ارسال کنند.
آخرین خبرها