معرفی فیلم‎های کوتاه و پویانمایی جشنواره فیلم‎های ورزشی

فیلم‎های کوتاه و نیمه بلند و پویانمایی راه یافته به بخش مسابقه یازدهمین جشنواره بین المللی فیلم‌های ورزشی معرفی شدند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به نقل از ستاد خبری یازدهمین جشنواره بین‎المللی فیلم های ورزشی، این آثار از سوی هیأت انتخاب این جشنواره برای حضور در بخش مسابقه معرفی شدند.
فیلم‎های داستانی کوتاه و نیمه بلند:
«سگ جون» به کارگردانی امید ادیب پرور، «آریو والیبال» به کارگردانی محمد بخشی، «بیست و شش» به کارگردانی محمدعلی هاشم پور، «بریسبال» به کارگردانی ریحانه مرتضایی نیا، «گزارشگر» و «جایی میان ابرها» به کارگردانی سید محمدرضا خردمندان، «۳» به کارگردانی جامس اوکامپو از فیلیپین، «رکاب برای زندگی بهتر» به کارگردانی ساندیپ راجندرا سونار از هند، «من سوباسا هستم» به کارگردانی بلال کورکات از ترکیه، «داستان یک موتورسیکلت» به کارگردانی جان کوئین دوآن مو از چین، «رویاهای دلریا» به کارگردانی وارون تاندون از هند، زیاب کامو از عراق.
پویانمایی کوتاه و نیمه بلند:
«حس مشترک» به کارگردانی محمدحسن عرفان منش، «یوز ایرانی» به کارگردانی شفیقه آسانی، «۱۷۶۵» به کارگردانی محمد طالبی، «رویای فوتبالی» به کارگردانی حامد صنعتی، «بازتاب» به کارگردانی جعفر صیادی.
جشنواره بین المللی فیلم های ورزشی ایران، نماینده انحصاری فدراسیون جهانی فیلم های ورزشی (FICTS) است که به عنوان مرحله مقدماتی جشنواره جهانی فیلم های ورزشی به شمار می آید و وظیفه انتخاب تولیدات و آثار فیلمسازی ورزشی در ایران و کشورهای غرب آسیا و آسیای میانه را برعهده دارد و یکی از مقرهای ۱۶ گانه جهان محسوب می شود.
يازدهمين دوره جشنواره بین المللی فيلم های ورزشی ايران و چهارمین جشنواره بین المللی عکس ورزشی ۲۵ تا ۲۸ دی ماه ۱۳۹۶ به دبیری سید مجتبی علوی در سینما فلسطین تهران برگزار می شود.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها