فیلم «کوه» امیر نادری به شیردل، احمدی و پرتوی تقدیم شد

امير نادری نمايش فیلم كوه را به كامران شيردل، احمدرضا احمدی و برات پرتوی تقديم كرد.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» امیر نادری روز گذشته با دست‌خطی نمایش فیلم کوه در ایران را به کامران شیردل  سینماگر شهیری که رفاقت و همراهی دیرینه‌ای با هم دارند و با فیلم سینمایی صبح روز چهارم و مستندهای درخشان اون شب که بارون اومد، پیکان، بوم سیمین، تهران پایتخت ایران است و … در تاریخ سینمای ایران ماندگار شده، احمدرضا احمدی شاعر نوپرداز و برات پرتوی مجسمه‌ساز و نقاش پیشکسوت اهدا کرده است.
کامران شیردل هنگامی که امیر نادری در جشنواره ونیز به خاطر فیلم کوه تقدیر شد در گفت‌وگوی کوتاهی عنوان کرده بود: من حتی اگر این جایزه به خودم رسیده بود، اینقدر خوشحال نمی‌شدم که به امیر رسید… پس از تقدیر جشنواره‌ فیلم ونیز، احساس می‌کنم که زحمات او به هدر نرفته است و او سرمشق بسیار بزرگی است به عنوان کسی که از صفر شروع کرد و حالا این‌گونه در دنیا مطرح است.
نمایش کوه از ۱۰ مرداد در گروه هنروتجربه آغاز شده است.داستان این فیلم در دهکده‌ای کوهستانی روایت می‎شود که اهالیش به دلیل مشکلات زندگی و سختی کشت وکار آنجا را ترک کرده‌اند، دهکده‌ای که سایه کوهستان مانع عبور و تابیدن نور خورشید به آن است. در این میان مردی به نام آگوستینو و همسرش تلاش می‎کنند بمانند و آفتاب را به دهکده خود بیاورند.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها