اکران مستند «شاعران زندگی» در هنر و تجربه

اکران مستند شاعران زندگی به کارگردانی شیرین برق‌نورد و تهیه‌کنندگی مجتبی میرتهماسب از چهارم تیرماه در گروه سینمایی هنروتجربه آغاز می‌شود.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» این مستند که روایتی شاعرانه از زندگی، کار و دغدغه‌های شیرین پارسی، شالی‌کار، فعال محیط‌ زیست و فعال اجتماعی در حوزه زنان است، خردادماه در اولین حضور بین‌المللی خود در بخش مسابقه جشنواره بین‌المللی فیلم سبز سئول که بزرگ‌ترین جشنواره فیلم‌های محیط‌زیستی در آسیاست به نمایش درآمد و جایزه ویژه هیات‌داوران را دریافت کرد.
شیرین برق‌نورد تاکنون چندین فیلم‌ کوتاه داستانی از جمله کسوف و صبح‌به‌خیر مونالیزا و نیز چندین فیلم‌ مستند از جمله ۲۱ روز و من، حرفه: مستندساز و صحنه‌هایی از یک طلاق را کارگردانی کرده‌است.
برق‌نورد هم‌چنین تدوین­‌ چندین فیلم مستند از جمله آی آدم‌ها به کارگردانی رخشان بنی‌اعتماد و جشن تکلیف به کارگردانی فیروزه خسروانی را در کارنامه کاری خود دارد. او سال گذشته مستند شاعران زندگی را به عنوان یکی از فیلم‌های مجموعه کارستان مقابل دوربین برد. او در این مستند با شیرین پارسی همراه می‌شود و به انعکاس تلاش‌های محیط زیستی و اجتماعی او می‌پردازد.
عواملی که در ساخت این مستند با شیرین برق‌نورد همکاری داشته‌اند، عبارتند از:
مدیر فیلم‌برداری: محمدرضا جهان‌پناه -موسیقی پیمان یزدانیان- طراحی و ترکیب صدا: امیرحسین قاسمی- صدابرداران: وحید رضویان، میثم حسنلو، حسن شبانکاره- مدیر برنامه‌ریزی و تولید: عبدالرضا نیک‌پو- رنگ‌آمیزی تصاویر: حمیدرضا فطوره‌چیان، سیندخت رحیمیان- عکس: عباس کوثری،‌ پیمان هوشمندزاده- مدیریت پژوهش و کارشناسی فیلم‌های مستند کارستان: فیروزه صابر، زهرا عمرانی- پژوهش‌گران: شیرین برق‌نورد، زهرا عمرانی- با حضور: شیرین پارسی و محمدرضا مرزبان، سروش مرزبان، احمد مرزبان، بریجیت کولِت- مشاور هنری پروژه: رخشان بنی‌اعتماد- تهیه‌کننده: مجتبی میرتهماسب- تهیه‌شده در کارگاه فیلم کارآ با همکاری بنیاد توسعه کارآفرینی زنان و جوانان.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها