مرور آثار و نکوداشت «کامران شیردل» در خانه مستند اصفهان

خانه مستند اصفهان برنامه مرور آثار و نکوداشت «کامران شیردل» مستندساز پیشکسوت کشورمان را برگزار می‌کند.
به گزارش «پایگاه خبری فیلم کوتاه» به همت خانه مستند اصفهان، دفتر تخصصی سینما وابسته به سازمان فرهنگی هنری شهرداری اصفهان و با همراهی مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی و سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی اصفهان؛ شهر اصفهان به مدت سه روز میزبان آثار کامران شیردل است.
در روز سه شنبه 7 دی از ساعت 16 تا 18 مستندهای اجتماعی شیردل به نمایش گذاشته می‌شوند. در روز چهارشنبه 8 دی از ساعت 16 تا 20 مستندهای صنعتی کامران شیردل نمایش داده خواهند شد. همچنین کامران شیردل به همراهی کارشناس جلسه فرشاد احمدی دستگردی فیلمساز و مدرس سینما، که سابقه ساخت چندین فیلم مستند صنعتی را نیز در کارنامه سینمایی خود دارد به بررسی آثار صنعتی در ایران خواهند پرداخت.
پنجشنبه 9 دی از ساعت 16 تا 20 مستند اون شب که بارون اومد به نمایش در می‌آید و سپس از کتاب «نئورئالیسم چیست؟» نوشته کامران شیردل رونمایی می‌شود و در ادامه مبحثی پیرامون مستندهای اجتماعی با حضور کامران شیردل و دکتر شاهپور بهیان استاد دانشگاه و جامعه‌شناس و علیرضا ارواحی منتقد و پژوهشگر هنر شکل می‌گیرد و سپس آیین نکوداشت کامران شیردل برگزار می‎شود.
نمایش فیلم‌ها و هم‌چنین مراسم بزرگداشت کامران شیردل در محل اکران‌های همیشگی خانه مستند واقع در: اصفهان، نگارستان امام خمینی در مجاورت پل تاریخی خواجو برگزار می‌شود و ورود برای علاقه مندان آزاد است.
گفتننی است «پایگاه خبری فیلم کوتاه» حامی خبری این رویداد فرهنگی است.

یک دیدگاه بگذارید

لطفا حاصل عبارت زیر را به عدد در کادر مقابل آن بنویسید.
آخرین خبرها